5 mobiilirakendust, millest tõesti kasu on

 (52)
5 mobiilirakendust, millest tõesti kasu on
Foto: REUTERS

Nutikad telefonid ja tahvelarvutid on väärt abimehed töötegemiseks, kuid kindlasti tasuks need ka muul ajal enda heaks tööle panna, et jõuda kuldaväärt hinnaga vabal ajal rohkem teha ja leida mahti käia põnevates kohtades.

Toon seekord välja viis rakendust, mida ma tihti kasutan ning millest tõesti abi on olnud, kirjutab Digitark.

Waze – värske online-ummikuinfo

Foto: ekraanitõmmis

Waze aitab jõuda lihtsalt ja kiiresti vajalikku sihtpunkti, kogudes aktiivsetelt kasutajatelt tagasisidet liikumise kiiruse ja ummikute kohta ning lastes anda ka ise teistele liiklejatele märku teel olevatest takistustest ja tähelepanu nõudvatest detailidest.

Loomulikult ei tohi seda rakendust autoroolis kasutada, aga pole ka vajadust, sest sihtkoha saab määrata ja rakenduse navigeerima panna enne sõidu alustamist.

Seotud lood:

Telefoniekraan püsib sõidu ajal ilusasti hele ja programm vajab toimimiseks vaid mobiilset andmesidet. Oma teekonna kohta saab saata e-postiga viite tuttavatele, kes saavad jälgida Sinu saabumist. Lisaks saad Waze'i kaudu otsida lähimaid tanklaid ja vaadata nende kütusehindu.

Rakenduse ainus miinus on eesti keele puudumine, aga see-eest on see olemas inglise, soome ja vene keeles. Soovi korral saad navigeerida ka nähtamatuna ehk ilma et Sinu liikumise kohta teistele kasutajatele midagi kuvataks.

Ja kui muidu igav sõita on, saab liiklemise ajaks valida end lõbustama Elvise hääle.

Loe täisteksti ja vaata rohkem klippe saidil Digitark!