4. juuli netisaade Puhata ja mängida: Blizzard toob midagi uut mitmikmängude areenile

 (3)
4. juuli netisaade Puhata ja mängida: Blizzard toob midagi uut mitmikmängude areenile
Foto: ekraanitõmmis (TW: Shogun 2)

"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud netisaade, mida veavad Martin Mets, Rainer Peterson ja Rein Zobel.

Rein sai võimaluse proovida Blizzardi MOBA-projekti Heroes of the Storm alfaversiooni ja võrdleb seda teiste tuntud mitmikmängu-areenidega.

Uudiste osas on muutunud eriti vaikseks, aga siiski paari teema ümber saame keerelda. Näiteks ka Dead Islandist tehakse ellujäämismäng, äsja Murdered: Soul Suspecti teinud stuudio pannakse kinni ja Nintendo sai valmis oma esimese cross-buy-mängu.

Suur üllatus pole ka see, et poolametlikult teatati, et Gran Turismo 7 on tegemisel ning MOBA rongile on hüpanud ka The Witcheri sarja arendaja CD Projekt Red.

Kui uudiseid on saates vähe, siis mänge on väga palju. Rein räägib peale Hearts of the Stormi veel mobiilimängust Trials Frontier, ta proovis strateegiat Total War: Shogun 2 ja tegi läbi Hotline Miami.

Martin mängis PS3 Ratchet & Clank: Gladiatorit, mis on 10 euro eest väga hea mäng, ja Rainerit on
vallanud Spelunky-hullus. Peale selle aga räägib ta veel sürreaalsest märulist Killer is Dead ning veidi ka Tomb Raiderist ja Titanfallist.

Soovituseks on sel nädalal FPS roguelike-teos Heavy Bullets, mis maksab Steamis 5,61 eurot.

Seotud lood:

Saadet toetab Gamestar.

Kuula saadet või laadi see alla Raadio 1 leheküljel.