4-6. mai: nädalavahetus toob häid videomänge soodsamalt või suisa tasuta


4-6. mai: nädalavahetus toob häid videomänge soodsamalt või suisa tasuta
STAR WARS Knights of the Old Republic II: The Sith Lords (ekraanitõmmis)

Sel nädalavahetusel saab valida kuni viie erineva mängu vahel, mida tasuta mängida – For Honor, XCOM 2, Call of Duty: WWII, Just Cause 3 ja Offworld Trading Company, kirjutab ajaveeb M Kuubis.

For Honor

Ubisofti For Honorit saab sel nädalavahetusel Xbox One'i ja PS4 platvormidel tasuta mängida kuni kella 10-ni 7. mai hommikul (Eesti aja järgi). PC versiooni saab tasuta mängida kuni kella 23-ni 6. mai õhtul.

PC versiooni puhul mine selleks kas Steami või spetsiaalsele leheküljele. Xbox One'i kasutajad leiavad selle “Games with Goldi” pakkumiste alt. PS4 kasutajad peavad PSN Store'is valima “Try Free Demo”.

Ligipääsu saab sel nädalavahetusel kogu teosele. Kõik mängulaadid on avatud, kõik 18 kangelast on juhitavad kõigil 18 kaardil.

Lisaks kestab nädalavahetuse tasuta pakkumisena kuni kella 23-ni 6. mai õhtul Warrior Trainingu programm. Need, kes viis meeskonnapõhist võistlust läbivad, saavad omale kahenädalase meistri tiitli, mille vältel saab rohkem steel’i ja XP’d.

Kui otsustad hiljem For Honori osta, siis tasuta nädalavahetuse ajal toimunud progress jääb kõik alles. Kuni 9. maini on võimalik mäng kuni 75% soodsamalt osta.

Seotud lood:

Loe ka For Honori arvustust

STEAM: Call of Duty: WWII, XCOM 2, Offworld Trading Company

Lisaks Ubisofti For Honorile saab nädalavahetusel Steamis tasuta mängida veel Call of Duty: WWII multiplayer'it, XCOM 2 ja Offworld Trading Companyt.

Kui nimetatud mängud juba olemas või muul põhjusel huvi ei paku, siis võib piiluda nädalavahetuse pakkumise alla, kust sel korral saab omale Star Warsi mänge tavapärasest soodsamalt soetada.

XBOX LIVE: XCOM 2 ja Just Cause 3

Xbox One'i omanikel on sel nädalavahetusel suurepärane võimalus lisaks For Honorile tasuta mängida XCOM 2 ja Just Cause 3.

Tasuta nädalavahetuse pakkumine kehtib kuni kella 10-ni 7. mai hommikuni (Eesti aja järgi). Kui otsustad hiljem mõne neist mängudest osta, siis kogu senine progress jääb ilusasti alles. Loomulikult on kõigile kolmele hetkel ka tavapärasest soodsam hind.

PlayStation

Selle nädala pakkumiseks PlayStation Store'is on Far Cry 5. Aga endiselt on käimas kampaaniad Big in Japan ja Totally Digital, kust saab omale mitmed huvitavaid mänge tavapärasest soodsama hinnaga soetada.

Humble Bundle

Ka Humble Bundle'is on käimas Star Warsi mängude soodusmüük. Lisaks pakkumine, mis on mõeldud PlayStation-konsoolide omanikele – CAPCOM X SEGA PLAYSTATION.

GOG.COM

Saidi GOG.COM nädalalõpupakkumise alt leiab Freespace 2, Star Treki ja teisi mänge kuni 66% soodsamalt. Loomulikult on ka GOG-is käimas Star Warsi mängude soodusmüük.

Nädalavahetuse mängusoovitus

Kuna tegemist on Star Warsi nädalavahetusega, siis on seekord loomulikult ka mängusoovitus Star Warsi valikust. Kui sa ei ole kunagi mänginud sellist suurepärast teost nagu STAR WARS Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, siis nüüd tasub see viga parandada. See kuulub kahtlemata Star Warsi videomängude paremikku.