31. augusti mängusaade "Puhata ja mängida": uus "Metal Gear Solid", Jorgen Matsi spordi ja e-spordi seostest ja MMA-mängudest

 (2)
31. augusti mängusaade "Puhata ja mängida": uus "Metal Gear Solid", Jorgen Matsi spordi ja e-spordi seostest ja MMA-mängudest
Foto: ekraanitõmmis videomängust

"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud raadiosaade, mida veavad [digi] Play rubriigist tuntud Martin Mets, Rainer Peterson ja Rein Zobel.

Nädala suurim uudis oli vaieldamatult see, et Hideo Kojima demonstreeris "Metal Gear Solid 5", kuid peaaegu ühtegi ametlikult kinnitatud üksikasja selle oodatud hiilimismängu kohta pole teada. Isegi seda, millistele platvormidele teos ilmub, rääkimata sellest, et millal.

Sel nädalal on aga saates külas MMA-treener ja spordipsühholoog Jorgen Matsi, kes räägib "Mass Effecti" sarjast, erinevatest MMA-mängudest ja sellest, mis seos võiks olla spordil ja e-spordil ning kas e-spordis ka dopingut tarvitatakse?

Lisaks rõõmustame selle üle, et vastuoluline "I Am Alive" jõuab 13. septembril arvutile, kuid "Skyrimi" uus allalaetav lisa "Hearthfire", mis laseb sul simsilikult kodu mängida, jääb segaseks. Square Enix tegi oma pilvemängupoe Core Online, mis praegu näeb veel nukker välja, ja PlayStation Vita sai 129 PSONe mängu ja hulga uuendusi.

Mängukogemuste rubriigis kiidab Martin "The Walking Deadi" kolmandat episoodi; seiklus muutub aina paremaks. Rein proovib "Dark Soulsi", mis veel väga raskeks pole muutunud, ja leiab, et "Counter Strike: Global Offensive" pole päris tema jaoks. Rainer mängib puslemängu "Pullbox" ja "Kirby 3D Classicut" Nintendo 3DSil.

Retrorubriigis tutvustab Jorgen Matsi omalaadset platvormerit "Another World" ehk "Out of This World" ehk "Outer World" (pildil), mis ilmus 1991. aastal ja on nüüd saadaval arvutile, Androidile ja iOSile.

Seotud lood:

Vaadake ka "Another Worldi" introt:

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Oma arvuti- või konsoolimängu müügikuulutus pane portaali MÜÜ! Kuulutuse lisamine on tasuta!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.