3. novembri veebisaade "Puhata ja mängida": Assassins’s Creedi ja Wolfensteini uued jaod on üllatavalt head


"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud veebi- ja raadiosaade; seda veavad Rein Zobel, Martin Mets ja Rainer Peterson.

Rainer on proovinud Wolfenstein II: The New Colosseust, Martin Assassins’s Creedi uut jagu Origins ning mõlemad on üllatavalt head mängud.

Sony kuulutas sel nädalal Pariisi mängunädalal välja hulga uusi mänge ja pikemalt lahkamegi sealt tulnud teateid, näiteks Sucker Punchi uut avatud maailma mängu ja Evolutioni uut kihutamismängu.

Lisaks saime teada, et Housemarque ei taha enam arkaadtulistamisi teha ja PlayerUnknowns Battlegrounds tuleb ametlikult välja detsembris.

Kui palju on Wolfenstein II muutunud varasemate osadega? Kas tõesti Assassin’s Creed saab veel huvitav olla ainult sellega, et on viidud vanasse Egiptusesse? Nendele küsimustele leiamegi vastused. Rein on aga Nintendo Switchil läbi teinud Zelda ja räägib VR-mängust Arktika1, mille on teinud Metro-sarja tegijad.

Soovituseks on PlayStationi topeltallahindlus, kus päris värske Dishonored: Death of the Outsider maksab kõigest 15 eurot. Aga suured allahindlused on käimas mujalgi.

Kuula saadet või laadi see alla Raadio 1 leheküljel

Saadet toetab Gamestar