28. septembri raadiosaade Puhata ja mängida: "WoW: Mists of Pandaria" ja "Borderlands 2" esmamuljed


28. septembri raadiosaade Puhata ja mängida: "WoW: Mists of Pandaria" ja "Borderlands 2" esmamuljed
Foto: Blizzard

"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud raadiosaade, mida veavad [digi] Play rubriigist tuntud Martin Mets, Rainer Peterson ja Rein Zobel.

Seekord on meil Skype'i vahendusel külas Digitunni saatejuht Henrik Roonemaa, kes tutvustab "World of WarCrafti" paari päeva vanust lisapakki "Mists of Pandaria".

Saame ka teada, miks Rein, kes on kõiki varasemaid lisapakke mänginud, enam esimesest päevast sel kallal pole.

See nädal oli küllaltki uudistevaene, kuid üheks olulisemaks asjaks on see, et PSNi ilmuvad uued mängud müüki kohe esimesel päeval ehk siis, kui neid ka poest osta saab.

Lisaks räägime edasi kuulujuttu, et "StarCraft II" mitmikosa saab võib-olla tasuta mängitavaks ja selgunud on kogu tõde "Black Ops 2" zombidest. "Mass Effecti" triloogia toob sarja esimese osa ka PS3-le ja kultuslik hiireklikiseiklus "Beneath a Steel Sky" saab järje.

Mängukogemuste rubriigis räägib Rainer pikalt "Borderlands 2"-st ja hulka ka esimesest osast. Rainer ja Martin proovisid "Resident Evil 6" demo ja on küllaltki pessimistlikud. Rein jõudis "Black Mesasse" ja on nostalgiline.

Mängusoovituseks on sel nädalal "Rayman Jungle Run", mis on saadaval nii iOSile kui ka Androidile, vastavalt 2,39 ja 2,99 euro eest.

Kuula saadet või lae see alla Raadio 1 leheküljel!