26. jaanuari videomängusaade "Puhata ja mängida": Microsofti GamePass tõi tuleviku lähemale

 (1)

"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud veebi- ja raadiosaade; seda veavad Rein Zobel, Martin Mets ja Rainer Peterson.

Xboxi Game Passi kuutasuga teenusesse tulevad uued suured eksklusiivmängud kohe siis, kui üldse ilmuvad, ja see on väga oluline. Miks? Sellest räägimegi.

PlayStation 4 mäng God of War tuleb välja aga juba 20. aprillil, aga Anthem see aasta välja ei tule. Microsoft aga proovib rohkem rõhuda eksklusiivmängudele ning kuulda on kõlakaid uuest Fable’ist. Ubisoft tutvustas enda mittevajalikku digiabilist Sam ning PlayStation 4 häkiti lahti. Kas see aga on aastal 2018 oluline üldse?

Martin tegi läbi veel portsu Resident Evil 7 lisapakke ja on jätkanud Gran Turismo Sporti ja selle uue üksikosaga. Rein räägib edasi strateegiast They Are Billions ja Rainer räägib veel Evil Within 2-st ning lahtihäkitud SNES Minist.

Soovituseks on seekord paar head ja odavat mängu PS4 jaoks, näiteks The Wolfenstein: New Order 5 euro eest ja Metal Gear Solid V: The Phantom Pain on 8 eurot.

Saadet toetab Gamestar

Kuula saadet või laadi see alla Raadio 1 leheküljel

Target