25. juuli mängusaade Puhata ja mängida: Gods Will Be Watching on uus indie-hitt


25. juuli mängusaade Puhata ja mängida: Gods Will Be Watching on uus <em>indie</em>-hitt
Foto: ekraanitõmmis (Gods Will Be Watching)

"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud netisaade, mida veavad Martin Mets, Rainer Peterson ja Rein Zobel.

Gods Will Be Watching on point & click thriller: piksline, täis raskeid valikuid ja see on veelgi raskem kui arvata oskad. Martin on seda proovinud.

Uudistes räägime äsja ametlikult välja kuulutatud järgmisest Doomist, mille nimi ongi lihtsalt Doom. Mõistagi ei pääse me mööda Dota 2 Internationalist ja sellest, et EA lükkas järgmised Battlefieldi ja Dragon Age'i järgmisesse aastasse.

Valve pole veel ära otsustanud, milline saab olema SteamBoxi pult, nüüd on väljas uus versioon. Mängukonsoolid saavad uuendusi, mida need oleks pidanud juba ammu saama, näiteks Wii U võimaluse konsoolist konsooli andmeid üle kanda ning PS4 ja Xbox One saavad 3D Blu-ray toe.

Mängudest tuleb peale Gods Will Be Watchingi juttu veel loomulikult Destiny beetast, mis sel nädalal avati ning Dota 2-st ja Hearthstone'i kampaaniast Curse of Naxxramas. Rainer on läbi teinud Killer Is Deadi ning on arvutis proovinud OlliOllit ja uut Wolfensteini.

Soovituseks on sel nädalal Square Enixi Humble Bundle ning lisaks annab EA tasuta ära The Sims 2 Ultimate Collectioni.

Seotud lood:

Saadet toetab Gamestar.

Kuula saadet või laadi see alla Raadio 1 leheküljel.