25. aprilli videomängusaade "Puhata ja mängida": Star Wars Battlefront ja Mortal Kombat X


"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud netisaade, mida veavad Martin Mets, Rainer Peterson ja Rein Zobel.

Täna on külas Euronicsi Jan Pillav, kes asendab Ameerikamaal seiklevat Martinit. Jutuks tulevad muuhulgas Mortal Kombat X, GTA V röövid (Heist) ja MängudeÖÖ.

Star Wars: Battlefronti detailid kuulutati lõpuks välja ning see tundub nagu lihtsalt Star Warsi teemaline Battlefieldi mäng. Aga on see tingimata halb asi?

Jan Pillav räägib Mortal Kombati harrastajate liigast ning uuest Mortal Kombatist pikemalt. Rein ja Rainer proovisid lõpuks ära GTA V paljuräägitud ja -oodatud röövid ning neil on selle kohta ühtteist öelda.

Uudistes räägime Battlefrontile lisaks Total War: Warhammerist, Axiom Verge’i arvutiversioonist ning Reinu debüüdist selle nädalavahetuse MängudeÖÖ Mortal Kombati turniiri kommentaatorina.

Soovituseks taas Humble Origin Bundle ning Steami Roguelike‘ide-allahindlus, kus on võimalik vähem kui viie euro eest osta näiteks nii Spelunky kui ka Teleglitchi.

Saadet toetab Gamestar.

Kuula raadiosaadet või laadi see alla Raadio 1 leheküljelt!

Tehnotropid