24. märtsi "Puhata ja mängida": Mis tunne on mängida algupärast World of WarCrafti täna?

 (3)

"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud veebi- ja raadiosaade, mida veavad Rein Zobel, Rainer Peterson ja Martin Mets.

Uudiseid on ka. Näiteks räägime, miks me ei hakka Mass Effect: Andromedat mängima, vähemalt mitte niipea, ja teame, et Destiny 2 saab hakata mängima 8. septembril.

Nintendo enam-vähem tunnistas, et osad Switchi konsoolid ongi probleemsed, aga nende hulk on siiski väike. Sony lõpetas lõpuks PlayStation 3 tootmise ja Martin liitus Eesti mängu Optimatica arendustiimiga, mille Ludum Dare´i demo The Button võib igaüks proovida. Ja Super Mario Run jõudis Androidile lõpuks jooksma.

Rainer on lõpuks jõudnud Nier: Automata proovimiseni ehk PlatinumGamesi uue märulirollikani. Martin on proovinud kõigesimulaatorit Everything, mis on suurem kui No Man´s Sky. Loomulikult on Rainer veel tegelenud Switchi Zeldaga, juttu tuleb ka Rocket League´i uuest hooajast, aga Rein on proovinud midagi üllatavat – vanilla World of WarCrafti. Ta räägib ka, kuidas sellele ligi pääseda.

Seekordne soovitus on Resident Evili seeria, mis on Steamis tavalisest odavam.

Saadet toetab Gamestar

Kuula saadet või laadi see alla Raadio 1 leheküljel

Target