11. juuli netisaade "Puhata ja mängida": Valiant Hearts ja uus Grid

 (1)
11. juuli netisaade "Puhata ja mängida": Valiant Hearts ja uus Grid
Foto: ekraanitõmmis (Valiant Hearts)"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud netisaade, mida veavad Martin Mets, Rainer Peterson ja Rein Zobel.

Rein proovis Grid Autosporti ja Martin räägib uuest seiklusmängust Valiant Hearts: The Great War.

Suvi on jätkuvalt mängu-uudiste kohalt tagasihoidlik, kuid millestki on ikka rääkida. Näiteks Alien: Isolationi eeltellimusskandaalist, Gearboxi uuest MMO-FPSist Battleborn ja sellest, et on selgunud Hearthstone'i üksikosa üksikasjad. Ja muide, legendaarse hiireklikiseikluse Grim Fandango uusversioon tuleb peale PS4 ja Vita ka arvutile.

Mängudest tuleb täna juttu eriti pikalt, peale Grid Autospordi ja Valiant Heartsi ka värskest pealtvaates rollikast Divinity: Original Sin, natuke Dota 2-st, Rainer jätkab enda Spelunky-seiklusi ning teeb Kerbal Space Programis raketiteadust ja proovib jõuda Kuule. Selles mängus ta sinna veel ei jõua, küll aga jõuab ta sinna Killer is Deadis.

Soovituseks on sel nädalal Humble 2K Bundle, kus ühe pakina soodsalt saadaval nii BioShockid, Spec Ops: The Line, Mafia 2 ja XCOM: Enemy Unknown.

Saadet toetab Gamestar.

Kuula saadet või laadi see alla Raadio 1 leheküljel.