1. augusti netisaade "Puhata ja mängida": Electronic Arts trügib uuele mängumaale


1. augusti netisaade "Puhata ja mängida": Electronic Arts trügib uuele mängumaale
Foto: ekraanitõmmis (LittleBigPlanet 3)

"Puhata ja mängida" on igareedene videomängudele ja mängimisele pühendatud netisaade, mida veavad Martin Mets, Rainer Peterson ja Rein Zobel.

Mida arvata EA uuest projektist Access, mis sarnaneb PS Plusi ja Games with Goldiga? On see mängusõbrale kasulik või mitte?

Veel räägime sellest, et välja kuulutati The Walking Deadi kolmas hooaeg ning Homefront: Revolution ikkagi tuleb, sest Deep Silver ostis selle koos seda arendava stuudioga Crytekilt ära.

Sarnaselt Grid Autospordiga aga tuleb F1 2014 ainult arvutile ja eelmise põlvkonna konsoolidle ning LittleBigPlanet 3 ilmub juba 18. novembril.

Mängudest räägime veel God Will be Watchingust, mille ülevaated pole olnud nii positiivses võtmes kui Martin eelmisel nädalal ootas. Rein on endiselt Trials Frontieri küüsis ning Rainer on proovinud tasuta mänge arvutile: Firefall ja Wings of St. Nazaire.

Soovituseks on see nädal Age of Empires II HD, mis on 4,74 eurot veel reede õhtul kella kaheksani. Samuti on Final Fantasy 14: A Realm Reborn arvutivariant 14 päeva täiesti tasuta.

Kuula saadet või laadi see alla Raadio 1 leheküljel.

Saadet toetab Gamestar.