"Istmesoojendus": Volkswagen tulistas endale jalga ning peab nüüd Škoda mutta ja Seati smokingusse suruma

 (14)
Volkswagen ID.Buzz elektrilise hipibuss. Volkswageni uus esindus Ülemistel
Volkswageni logoFoto: Karin Kaljuläte

Selles osas räägime Euroopa autotootjate muredest - kellel valmistab peavalu Brexit ning Ühendkuningriigis asuvad tehased, kes on endale ise jalga tulistanud ning kokku kahmanud nii palju automarke, et ei teagi, mida nüüd nendega peale hakata.

Lisaks räägib Ylle paarist huvitavast elektriautost, millega ta hiljuti kiiremaid (või aeglasemaid) ringe käis tegemas. Uued Peugeot ja Renault mudelid on tema sõnul täitsa vahvad, kuigi mõlemad täiesti omamoodi.

Ka proovisõiduauto on Renault, täpsemalt selline, mille rooli Ylle veel saanud ei olegi. Seega on Jani tähetund ja ta saab täpselt öelda, mille poolest Renault Megane Trophy RS hea oli. Samas tõdeb ta, et seda autot ta ilmselt ei ostaks.

Nipinurgas tõdeme, et ega tali taeva ei jää ning ettevalmistused talveks peaksid auto kallal juba käima. Mida täpselt teha ja kuidas turvaliselt ning mugavalt talvele vastu minna, kuula saatest!

Ootame ka lugejate kirju e-postiaadressil istmesoojendus@delfi.ee või meie Facebooki lehel, kuhu postitame ka pilte autodest ning arutame kõikide huviliste autoküsimuste üle. Podcasti saad lisaks artiklisse lisatud mängijale kuulata ka Spotifyst, Soundcloudist ja Apple Podcastide lehelt.