"Istmesoojendus": Rahunemispeatused on alles algus, politseil on liikluse rahustamiseks veel üllatavaid mõtteid

 (39)
Rahunemispeatus
RahunemispeatusFoto: Tiit Blaat

Sel korral on "Istmesoojenduse" stuudios lisaks saatejuhtidele Jan-Matthias Mandrile ja Uku Tamperele ka PPA innovatsioonipealik Elari Kasemets, kes meile täpselt selgitab, mis meede on uus "rahunemispeatus", kuidas seda rakendama hakatakse, mis mõtte taga on ning mis innovatsioonimeeskonnal veel Eesti liikluses plaanis muuta on.

Lisaks sellele arutame Elariga ka metsloomade mõju üle Eesti teedel. Õnnetusi on palju, kuid kes lõppude lõpuks süüdi on, kas loomad või inimesed? Ühtlasi anname nõu, kuidas kokkupõrkeid metsloomadega vältida.

Proovisõiduautoks oli sel nädalal Ford Focus, ühe liitrise mootoriga versioon, millest sõitsime ära nii luukpära kui ka sedaani. Üldjoontes võib öelda, et Ford üllatab nii mõneski mõttes ja vanu häid omadusi on sel palju.

Saatejuhid on Jan-Matthias Mandri ja Uku Tampere. Kirjuta meile: istmesoojendus@delfi.ee või meie Facebooki lehel, kuhu postitame ka pilte autodest ning arutame kõikide huvilistega autoküsimuste üle. Podcasti saad kuulata ka Spotifyst, Soundcloudist ja Apple Podcastide lehelt.