"Istmesoojendus": Hyundai toob meieni uued N-autod, mis sõidufännid lauspöördesse ajavad

 (10)

Seekordne "Istmesoojendus" võtab vaatluse alla kasutatud autode väärtuse praegusel ajal. Ameerikast on juba esimesed märgid, et autode hinnad ja seega ka väärtus on kõvasti kukkumas - millised on trendid kodumaal? Küsisime kolmelt eksperdilt, kellest üks meil ka stuudios külas käis ja autoturgu ning hetkel esindustes toimuvat põhjalikumalt analüüsida aitas.

Kõrvale loomulikult uut ja meelierutavat autojuttu. Hyundai N-seeria masinad on ühed viimaste aastate kõige meeldivamad üllatused nende jaoks, kellele meeldib kiirelt sõita. Hyundai jätkab kuuma raua tagumist ning plaanib lähiajal meieni tuua veel kaks sõidukit, millel N tähis esivõre küljes. Räägime, millega on tegu.

Proovisõiduautoks oli sel nädalal Renault Captur - Kadjari väikevend, mille sõidukogemus on samuti väga sarnane. Suurepärase hinnaklassiga auto, millel on küll mõningad omad kiiksud kuid ka terve hulk positiivseid ja ootamatuid üllatusi.

Saatejuhid on Jan-Matthias Mandri ja Veli Rajasaar. Viska pilk peale ka meie Facebooki lehele, kus on hetkel toimumas loos, kus on võimalik võita eksklusiivne Ott Tänaku filmi DVD eriversioon.

Seotud lood:

Saadet saad kuulata allolevas pleieris või Soundcloudis, Spotifys, Apple Podcastsis või mõnes muus endale sobivas podcastikeskkonnas.