Suvi pole täie ette läinud, kui maitsmata on hiigelmaasikas (7,4 eurot tükk!)

 (16)
Suvi pole täie ette läinud, kui maitsmata on hiigelmaasikas (7,4 eurot tükk!)
Foto: tootja

Mis suvi see on, kui punetavat maasikat suhu ei saa! Ja kuna tänavune Eesti suvi paistab nagunii nigel olevat, siis on selle kompenseerimiseks vaja tavapärasest suuremat punast mõnuampsu.

Selle uudise kangelast - hiigelmaasikat - ei saa paraku tavalisest poest või turult, vaid ainult interneti abil!

Jaapani ettevõte Ichigo Co. tegeleb ainult maasikamarjade kasvatamise ja veebi teel müümisega. Uudis nende hiigelmaasikast, mis maksab tuhat jeeni (7,4 eurot) tükist, levib viimastel päevadel eri saitidel kulutulena.

Üks selline jurakas on kanamuna suurune ja kaalub ümmarguselt 40 g. Ja sellised kasvavad spetsiaalses, kindlat temperatuuri ja õhuniiskust pakkuvas keskkonnas, ruumides, mida valgustavad LED-lambid.

(Võrdluseks, et suurimad tavamaasikad on tavaliselt 25grammised.)

Loodame, et hiidmarjad säilivad ja kannatavad transportimist etemini kui tavalised maasikad, mida kõikjal vabalt müüakse. Maitse olla väga magus, nagu väidab The Wall Street Journali esindaja (selle väljaande ajaveebist Japan Real Time uudis levima hakkaski).

Ainuke häda on, et... ma ei suuda kusagilt leida veebikohta, mille kaudu Ichigo Co. neid väidetavalt müüb.

Kõik loetud veebiuudised teatavad, et tootja müütab uudset hiigelmaasikat veebis ja korraga peab ostma kuuese paki (ca 44,33 eurot), millele lisada saatmiskulud. Miskipärast ei lingi keegi aga konkreetsele saidile! Samuti ei aidanud seekord hädast mu amazeballs-guugeldamisoskus.

Tutvu algupärase uudisega WSJ ajaveebis.