LOODUSFOTODE SAJANDI PAREMIK: Vaata "Looduse Aasta Foto" võidupilte läbi aegade!

 (13)
Osale konkursil ja sõida koos Mati Kaaluga Tansaaniasse!
Looduse Aasta Fotod läbi aegade
Looduse Aasta Fotod läbi aegadeFoto: Peeter Nahko

Tänavusele Eesti suurimale fotovõistlusele "Looduse Aasta Foto" oodatakse töid 17. märtsini. Osaleda võivad kõik loodusfotohuvilised – täiskasvanud, noored ja lapsed. Töid hindab fotograafidest, kunstnikest ja loodusetundjatest žürii Rein Marani juhtimisel.

Võistluse reeglid leiab Looduse Aasta Foto 2014 koduleheküljelt.

Võitjad selguvad 28. aprillil Estonia kontserdisaalis, kus jagatakse Tantsivaid Hunte ning kuulutatakse välja aasta loodusfotograaf. Tänavuse võidupildi autorile paneb Albion Reisid välja reisi Tansaaniasse koos Mati Kaaluga.

Mullu osales võistlusel 1400 fotograafi kokku 11 000 tööga. Võistlust toetavad Eesti Energia, Albion Reisid, Canon, Fotoluks, Overall, Kunda Nordic Tsement, Eesti Kultuurkapital ja KIK jpt.

Looduse Aasta Foto võistlust korraldatakse tänavu juba 14. korda. "Igal aastal on konkursist osavõtjatel võimalus oma tulemusi võrrelda ning kogenud meistrite töödest mõõtu võtta. Konkursiparemik etendub pidulikul lõpugalal ning hilisematel näitustel, on veebis avalikult vaadata ja avaldatakse Loodusfoto Aastaraamatutes. Aastast aastasse, konkursist konkursini on algajate, laste ja noorukite hulgast sirgunud erksalt loodust tunnetavaid inimesi, oma muljeid jäädvustada suutvaid meistreid ja kunstnikke. Kellele on see saanud elukutseks, kellele jäänud meelikütkestavaks hobiks. Protsess jätkub," ütleb žürii esimees Rein Maran.

Seotud lood:

Pakume siinkohal vaatamiseks galeriid eelmiste aastate parematest piltidest.