iPhone'ide kaitsekorpused on juba nii head, et telefon elab üle kukkumise stratosfäärist

 (47)

Kalli nutitelefoni nagu iPhone 6 puhul on alati küsimus, et kuidas kulukat asjakest kurja eest kaitsta. Sa ju ei tahaks, et telefon või selle ekraan pärast hooletut mahapillamist katki läheks.

Ülalolev lühiklipp on vast parim reklaam kvaliteetsetele kaitsekorpustele, mis üldse tehtud. Mistõttu ei üllata, et selle väljastas täpselt mainitud tooteid pakkuv firma Urban Armor Gear.

Nad lasid iPhone 6 möödunud aastal stratosfääri lennutada, mille käigus telefon pidi taluma nii -61 kraadist õhutemperatuuri Celsiuse järgi kui 112 km/h puhuvat tuult kui ka lõpuks 30 kilomeetri kõrguselt õhust alla kukkumist (väikese langevarju abil).

iPhone 6 jõudis tänu UAG kaitsekestale maapinnale tagasi täiesti tervena, aga õhureisile kaasa pandud vidinad enam kasutuskõlblikud ei olnud muidugi (kaks õhureisi salvestavat GoPro kaamerat, GPS-lokaator, varu-GPS teise telefoni kujul ja aktiivjälitust võimaldav seade).

Urban Armor Gear on mobiil- ja nutiseadmetele eriti vastupidavaid kaitsekesti tootev ettevõte, mis asutati nende kodulehe andmetel 2010. ja Facebooki-lehe väitel 2011. aastal.

4. jaanuaril YouTube'i üles laaditud klippi on praeguseks vaadatud ligi miljon korda.