Forte loosib pääsmeid homme toimuvale uue Marsi-sarja esitluspeole!

 (11)
Forte loosib pääsmeid homme toimuvale uue Marsi-sarja esitluspeole!
NatGeo

Endale võiduvõimaluse andmiseks tuleb vastata viiele lihtsale Marsi kohta käivale küsimusele.

National Geographic esitleb homme PÖFFi raames oma uusimat sarja „Marss“. Lisaks sarja avaosa näitamisele toimub ka diskussioonipaneel, kus Marsist räägivad astrofüüsik Ene Ergma, EstCube-1 eestvedaja Mart Noorma ning Eesti kosmoseteaduse keskuse, Tartu Observatooriumi direktor Anu Reinart.

Tegemist on populaarteadusliku sarjaga, milles on põimitud teadus ja Hollywoodi-tasemel lavastus ning näitlejatöö. Aastal 2033 maandub Marsil kosmoselaev Daedalus, mille pardal on kuus astronauti. Kuigi sarja keskne jutustus on väljamõeldis, on režissöörid Brian Grazer ja Ron Howard teinud selle kokkupanekul tihedat koostööd kosmoseteadlastega, et kogu tegevustik oleks võimalikult lähedane reaalsusele – sellele, mis esimest inimestega Marsi-missiooni ühel hetkel ees ootab. Kuueosaline sari jälgib tulevikumissiooni käekäiku esimeste murrangulise tähtsusega aastate jooksul.


Sari jõuab eetrisse pühapäeval, 13. novembril kell 18.00 National Geographic kanalil, kuid homme õhtul kell 18.30 toimub esitlusüritus kinos Kosmos IMAX.
Forte loosib viiele inimesele välja võimaluse koos kaaslasega sellele üritusele minna. Selleks tuleb lahendada allolev pisike viie küsimusega test ja saata meiliaadressile madis.aesma@delfi.ee viienda küsimuse õige vastus. Võitjad loosime välja homme kell 12 ja teatame igaühele võidust meilitsi. Head lahendamist ja loosiõnne!