Tule Jaak Juskega Kadrioru avastusretkele!

 (1)
Tule Jaak Juskega Kadrioru avastusretkele!
Kadrioru luigetiik kevadel 1939.Eesti Ajaloomuuseum.

Septembrikuu kaheksanda päeva õhtul toimub Kadrioru avastusretk. Vaatame mereäärset piirkonda, mis paari aasta pärast Reidi tee ehituse tõttu muutub. Näeme, kus asus Tallinna vanim supelasutus. Räägime Kadrioru pargi ja lossi ajaloost. Otsime üles omal ajal läbi Kadrioru kulgenud raudtee ja oja.

Matk algab Russalka mälestusmärgi juurest neljapäeval, 8.septembril kell 18.00 ja lõppeb pooleteise tunni pärast Köleri tn ja Narva mnt nurgal Köleri 2 poolt pakutava kringli ja joogiga. Iga osaleja saab kingituseks 8. septembri Eesti Päevalehe.
Osalustasu on 10 eurot, registreerumiseks saada kiri yritus@epl.ee.
Järgmine matk toimub 21.septembril Kopli liinidel kell 18 algusega Kaevuri 1 hoone juurest.

Tähelepanu! Jätkuvalt saab registreerida ennast ka Augustiputši erituurile, mis algab järgmisel pühapäeval, 21.augustil algusega kell 15.00 Lossi platsil, Aleksander Nevski katedraali ees ja lõppeb 2 tunni pärast Teletorni juures. Tagasi kesklinna toob osalejad buss. Marsruut: Toompea - Vabaduse väljak - Rävala puiestee Raadiomaja, Teletorn - kesklinn. Tuur toimub jalgsi ja bussiga liigeldes, kohtade arv piiratud! Osalustasu on 20 eurot ja osalejaid kostitab kohvik Bonaparte. Kõigile osalejatele kingitakse ka 19.augustil ilmuv LP erinumber Augustiputšist. Osalemiseks palume saata emaili: yritus@epl.ee