FORTE TEST: Kas tunned neid vanu arvutimänge?

 (66)
NB! Loosime auhindu!
FORTE TEST: Kas tunned neid vanu arvutimänge?
Super Mario Bros!Wikimedia commons

Mööngem - tänane viktoriin võib olla pisikeks pettumuseks neile, kes pole arvutimängude või mängukonsoolide fännid. Sest just mängude tuvastamises test seisneb.

Küsimusi on testis 25. Mõned mängud testis on konsoolidele, mõned ainult arvutiekraanile ja mõned mõlemale platvormile mõeldud. Sinu ülesandeks on viia ekraanitõmmis kokku õige mänguga nelja valiku seast. Suurem osa mänge on üsna vanad, et ikka mälu korralikult teritada saaks. Päris lihtsaid mänge nagu DOOM, Super Mario või Sonic the Hedgehog samuti testi ei mahtunud. Valdavalt on mängud üheksakümnendaist, aga on ka neli mängu kaheksakümnendaist, mõni nullindate oma ja paar tükki on ka uued, käesolevast kümnendist.

Aga! Tänane test pole vaid lihtsalt meelelahutus - meil on ka kahele vastajale auhind. Loosime välja kaks eksemplari Uncharted 4: A Thief`s Endi (PS4). Selleks, et loosimises osaleda, tuleb test läbi teha ja saata meil aadressile madis.aesma@delfi.ee. Meili tuleb kirja panna ainult üks sõna - milline oli testi kõige viimase küsimuse õige vastus?

Meili saata ja loosis osaleda võib ka siis, kui ise viimasele küsimusele valesti vastad, sest õige saad teada ju niikuinii.

Võitjate nimed teatame homme pärastlõunal kell 15 ja nendega võtame ka meilitsi ühedust.

Mõnusat nuputamist ja head loosiõnne!