OTSEBLOGI ja VIDEO | Heategevuslik ülekanne ninasarvikute toetuseks


Watch live video from playfairestonia on www.twitch.tv

MTÜ PlayFair ootab täna kõiki kaasa elama mängudele, seiklustele ja ninasarvikutele.

Kell 11-19 toimub heategevuslik ülekanne, mille kestel kogutakse toetust ninasarvikutele nii Tallinna loomaaias kui ka väljaspool - kogutud raha annetatakse Tallinna Loomaaia nimel SA Lutreola kaudu rahvusvahelisele ninasarvikute kaitsetegevust koordineeriva organisatsioonile Save the Rhino.

Ülekande jooksul on avatud tetriseturniir, kus parimat ootab põnev auhind! Kätt saad proovida SIIN.

Kaheksa tunni jooksul saab kaasa elada PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, Counter-Strike: Global Offensive ja Overwatch mängudele ning ka ise mängijatega mõõtu võtta!

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS on kiirelt populaarsust koguv mäng, mis meenutab ehk Näljamängude stsenaariumit. Üksteisega astuvad võistlustulle 100 mängijat ühel areenil, võitjaks kroonitakse viimane ellujääja.

Counter-Strike: Global Offensive näol on tegu kõige populaarsema online multiplayer PC espordimänguga, kus omavahel võistlevad kaks tiimi: terroristid ja politseiväed. Ülekande ajal mängitakse Counter-Strike lausa kahel korral: kõigepealt astub kaamera ette striimer terminats ja hiljem saab näha, kui pingelisi mänge peetakse Eesti CS:GO Pro Liigas. Mängu kommenteerivad Eesti võrgupidude tuntud kommentaatorid.

Overwatchi mängiv BOOM esports ei ole mitte ainult Eesti, vaid kogu Ida-Euroopa parim Overwatchi tiim. Täna on kõigil võimalik ükshaaval tiimi mängijate vastu astuda.

Seotud lood:

Ülekande programm:

12:00 avamine

12:05 Tamagotchi Classic - saa teada, kui hästi Sina oskad virtuaalse looma eest hoolitseda ja laadi alla rakendus SIIT.

12:10 Tetriseturniiri avamine - mängi SIIN.

12:15 PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

14:00 Counter-Strike: Global Offensive - terminats

16:00 Overwatch - Boom eSports Eddy ja ZiCdaMASTA

17:00 Counter-Strike: Global Offensive - kommenteerivad seep ja m6ngel

18:30 Tamagotchi väljakutse lõpp

18:40 Tetriseturniiri lõpp

18:45 Suurima annetaja väljakuulutamine

Iga täitunud 100€ tagant läheb kõigi annetajate vahel tänutäheks loosi auhind!
Toetada saab ka Twitchi vahendusel või otse MTÜ PlayFair pangakontole EE172200221062365119 märksõnaga “ninasarvik”.

Ninasarvikute toetamisele panevad õla alla Wolt, Your PopUp Meal, Arvutitark, LootWarez, Red Bull, TTÜ e-Sport, IT-teaduskonna üliõpilaskogu ja Boom eSports.

Heategevuslik ülekanne ninasarvikute toetuseks
Herman Kelomees, Eesti Väitlusselts: Suur aitäh kõigile toetajatele, vaatajatele ja kaasaelajatele! Kohtume järgmisel korral! 
Herman Kelomees, Eesti Väitlusselts: Ootamatu annetaja täitis eesmärgi - ninasarvikute toetuseks on kogutud 512€! 
Läänemere strateegia aastafoorum: Suur aitäh kõigile toetajatele!
Tõnis Piirits: Tamagotchide mängijad räägivad kuidas neil päev läks. 
Tõnis Piirits: Tänatakse suurimaid anneajaid, avalikustatakse kohe Facebooki mängu ja Tetrise võitjad
Läänemere strateegia aastafoorum: Jäänud on veel umbkaudu 1h striimi! Aita meil aidata: https://plfr.eu/toeta
Herman Kelomees, Eesti Väitlusselts: Järgmisena teeme tutvust CS:GO-ga veidi teisest vaatenurgast - kohal on kommentaatorid ja jätkame traditsioonilise 5vs5 võistlusega! 
Tõnis Piirits: Täitus just 300 eurot annetustes!
Tõnis Piirits: Counter-Strike:Global Offensive mängijad juba kogunevad serverisse, varsti toimub mängu vahetus!
Tõnis Piirits: Kui aega napib aga kõht on tühi, siis Pop-Up Meal on just sulle! Tutvumiseks külasta https://www.popupmeal.eu/et/ .
Tõnis Piirits: Esimene overwatchi mäng käimas, kus Eddy astus võitlustulle oma tiimikaaslase YOKO vastu.
Läänemere strateegia aastafoorum: Kas teadsite, et musti ninasarvikuid on maailma jäänud vaid ca 5000?
Läänemere strateegia aastafoorum: Nüüdseks juba üle 250!
Tõnis Piirits: Ninasarvikute toetuseks on kogutud juba üle 150 euro!
Herman Kelomees, Eesti Väitlusselts: BOOM eSportsi mängijad on pärit CIS regiooni parimast tiimist! 
Herman Kelomees, Eesti Väitlusselts: https://www.facebook.com/BoomeSports/posts/1950192988584207#w=500
Herman Kelomees, Eesti Väitlusselts: Overwatch jõudis mängijateni alles 2016. aasta mais, tänaseks on mäng kogunud ülemaailmset populaarsust e-sportlaste seas. 
Tõnis Piirits: Kohale jõudsid just BOOM E-Spordi mängijad, kes hakkavad peagi vaatajate vastu Overwatchi mängima!
Tõnis Piirits: Üritust aitab läbi viia Wolt! Kui liitute Woltiga täna ja kasutate koodi "NINASARVIK" saate esimese tellimuse 7 eurot soodsamalt!
Tõnis Piirits: Huvitav fakt ninasarvikute kohta: Ninasarviku jalal on kolm varvast, iga varvas on varustatud kabjaga.
Läänemere strateegia aastafoorum: Lõbus fakt: lisaks oma heale haistmisele ja kuulmisele on  ninasarvikutel ohu tabamiseks ka koostööpartnerid – linnud, kes söövad nende turjal parasiite ja ohu korral tõstavad nii suurt lärmi, et äratavad ka magava looma üles.
Tõnis Piirits: Terminats alustab vaatajatega teist mängu, järgmisena juba tulemas Overwatch, kus vaatajad saavad BOOM E-Spordi mängijatega 1v1 mängida!
Läänemere strateegia aastafoorum: Õige vastus on must ehk teravmokk-ninasarvik! Liigi kohta saab rohkem lugeda siin: https://tallinnzoo.ee/teravmokk-ninasarvik/
Läänemere strateegia aastafoorum: Maailmas on viit liiki ninasarvikuid: valge, must, India, Jaava ja Sumatra. Kas teate, mis liigist on Tallinna loomaaia sarvikud?
Läänemere strateegia aastafoorum: terminatsi tegemisi saab jälgida ka sotsiaalmeedias: otsige terminats üles Facebookist või Instagramist!
Läänemere strateegia aastafoorum: Juhiseid teistele esmakordsetele PUBG mängijatele:1) üle iga aia ei saa hüpata2) keegi ootab alati puu taga
Herman Kelomees, Eesti Väitlusselts: PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - Mario on mängus kogunud juba 60 tundi, Jaan alustab oma 5nda matchiga ja Tarvo näeb mängu esimest korda - keda tabab võiduedu? 
Herman Kelomees, Eesti Väitlusselts: Intervjuu andsid Marika Hiob ning loomaaia pikaaegseim töötaja ja elevandimaja elu juhatav Anne Saluneem.
Herman Kelomees, Eesti Väitlusselts: Tallinna Loomaaia töötaja räägib ninasarviku sarve maagiliste võimete puudumisest ja loomaia sarvikute elust! 
Herman Kelomees, Eesti Väitlusselts: Ninasarvikutele saab annetusi teha ka striimi vahendusel! https://plfr.eu/toeta
Läänemere strateegia aastafoorum: Vahetasime oma Tamagotchi variandi välja ja toidame koerakest hoopis selle rakendusega: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mawges.dogotchiVõtke ka!
Herman Kelomees, Eesti Väitlusselts: Heategevuslik ülekanne ninasarvikute toetuseks on alanud!