VIDEO: Varalahkunud räpilegend esines taas... hologrammi kujul

 (15)
VIDEO: Varalahkunud räpilegend esines taas... hologrammi kujul
Foto: ekraanitõmmis videost

1996. aastal kahekümne viiesena gängitulistamise tõttu surnud räpilegend 2pacil pole kunagi õnnestunud päris rahus puhata. Tema avaldamata ja ka avaldatud loomingu põhjal on paisatud müügile terve hunnik albumeid, ja äsja veeti mees isegi uuesti kontserdilavale.

See juhtus möödunud nädalavahetusel USAs peetud Coachella festivalil, kus 2pac astus taas lavale - hologrammi kujul, kirjutab DVICE.

Projekti toetas kuuldavasti tugevalt 2paci kunagine koostööpartner Dr Dre ja esineva hologrammi valmistas AV Concepts. Töö kogumaksumus oli ilmselt vahemikus 100 000 kuni 400 000 dollarit ja nõudis neli kuud.

AV Conceptsi president Nick Smith ütles, et ei tohi projekti köögipoolt täpsemalt avada, aga mainis, et nende võimed staaride digielustamisel on ulatuslikud. Nad saavad luua kontserdi artistile, kes pole laval käinud, panna ta esitama laule, mida ta ei laulnud, jne.

Järgnev klipp esinemisest on päris mõjuv, eriti duett Snoop Doggiga, mida poleks pärast 2paci surma osanud enam oodata. Kes järgmiseks? Michael Jackson, Amy Winehouse, Whitney Houston?

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.