Video | Uus tipptelefon elas üle ränga testi

 (10)
Video | Uus tipptelefon elas üle ränga testi
YouTube

Maailma üks kuulsamaid mobiiltelefonide proovilepanemise videokanaleid JerryRigEverything vüttis ette Samsungi uue tipptelefoni Galaxy S20 Ultra ning imekombel elas see seade üle nii ränga kraapimise kui väänamise.

Eelkõige väärib kiidusõnu tegelikult mobiilile kaitseklaasi tootnud Corningit, kelle Gorilla Glass 6 katab nii mobiili esi- kui tagakülge. Sellele jäid spetsiaalse noaga kriipimise tagajärjel vaid vaevumärgatavad jäljed ning ka ekraani integreeritud sõrmejäljelugeja töötas edasi (mis iseenesest võib tähendada ka turvariski).

Metallraamide kena pealipsind oli klaasiga võrreldes märksa vähem kraapimisele vastupidav.

Kriipimisele pidasid väga hästi vastu ka nii esi- kui taakaamera kaitseklaas ning mingit mõju ei avaldanud seadme klaasile ka välgumihkli leegiga kõrvetamine.

“S20 Ultra elas mu vastupidavustesti üle ... Ei mingeid pragusid, kriimustusi ega püsivad kahjustusi kuskil,” tunnistas jutustaja vastupidavusvideos.

Samas tunnistas ta, et seade ei toonud mobiilimaailma mitte midagi uut ja ei vääri seetõttu eelkäija praeguse hinnaga täiendava 400 dollari maksmist. Pigem on uus ja põnev Samsungi kokkuvolditav mobiil Flip.