VIDEO: Tehnika taarapunkt: vahetage ülearused vidinad rahaks!

 (12)
VIDEO: Tehnika taarapunkt: vahetage ülearused vidinad rahaks!
Foto: ecoATM

Tehnikat osta on imetore, aga mida teha kasutuks muutunud kraamiga? Üks ameeriklane tuli vahvale mõttele, mis mõnes kohas tema koduriigis juba kasutusel (Seattle, California, USA Kesk-Lääne osariigid). Nimetame seda vidinate taaraautomaadiks.

ecoATMiks nimetatud puutetundliku ekraaniga automaat võtab hetkel vastu mobiiltelefone ja digimuusikapleiereid, pakkudes koheselt sularaha vastu, kirjutab DVICE.

Seade teeb kindlaks, mida kasutaja täpselt pakkus, ja palub selle sisse lülitada, et uurida vidina töövõimet. Seejärel saabub konkreetses summas pakkumine, millest võite ka mõistagi keelduda.

Lõpuks saategi raha või võimaluse see heategevaks otstarbeks annetada - täpselt nagu praegu ka Eestis levinud joogitaaraautomaatides.

Pakkumine põhineb muide sellel, kui palju ecoATMi süsteemiga liitunud elektroonikakäitlusfirmad konkreetse vidina eest pakuksid. Neid olla kambas juba väidetavalt sadades.

Üks klipp on väärt rohkem kui tuhat sõna:

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.