VIDEO | Roboti kiusamine ehk robot võitleb vastu

 (11)

Corridor Digitali meeskond tootis väga ägeda video, mis esmapilgul pahviks võtab. Kahjuks ei ole video päris robotist, kuid videotootmise kõrgpilotaazina on seda igal juhul äge vaadata ning mõelda sinna juurde, mida robotite tulevik tuua võib ja kui kaugel on see aeg, mil päriselt sellist käitumist filmida saab.

Tegemist on robotitootja Boston Dynamicsi paroodiaga. Boston Dynamics on internetiavarustele tuntuim ehk koerarobotite poolest, mis suudavad tasakaalu hoida, isegi kui neid rünnatakse.

Igatahes tekkis Corridor Digitali meestel huvitav idee, et nad tahavad teha paroodiavideo. Kõva töö tulemuseks on internetis ahhetust ja hämmastust tekitav video, mida on esmapilgul lihtne pidada päris videoks.

Tegelikult, kui videotootja ise ei ütleks, et tegemist on paroodiaga ning lavastusega, siis ega lihtne vaataja sellest aru ei saakski.

Igatahes, keda huvitab rohkem, kuidas mehed video tegid ja kui palju tööd see neilt nõudis, vaatavad Corridor Crew Youtube kanalit ning alljärgnevat videot "robotid hakkavad vastu" video tegemisest: