VIDEO | Ostusoovitus: millist kuni 500eurost telefoni detsembris osta?

 (13)

AM.ee vaatab iga kuu üle kohalike edasimüüjate poolt pakutavad nutitelefonid ja valib välja mõistlikud isendid, mille ostmist võiks kaaluda.

Detsembris vaatame telefone hinnaklassist 24-500 eurot ehk valikus peaks olema nii totufonid kui ka päris head nutifonid.

Kõige odavamas otsas on esindatud klassikalised nuputelefonid Nokia ja CAT-i poolt, mis on oluliselt tugevamad, kompaktsemad ja pikema akueaga kui nutitelefoni nime all müüdavad pihuarvutid.

Kui ei taha pidevalt ühenduses olla ja pidev piiksumine ära tüütanud, siis kõned ja SMS-id on siiani teenuspakettides ning tegemist mõistliku valikuga.

Ka nutikamate telefonide nimistusse on mahtunud Nokia. Kas Nokia on päriselt tagasi? Samuti on nimistusse jõudnud mõned esikmudelid, mis oma hinda märkimisväärselt kuudega langetanud.

Kuna YouTube on maailmas suuruselt teine otsingumootor, on suure tõenäosusega keegi samale mõttele tulnud kui sina. Ehk soovid võrrelda Samsungi ja OnePlusi, tõenäoliselt on keegi seda enne teinud.

Julgustame enne suurema summa raha kulutamist teha korralik eeltöö ning Eestist ostes, parimat hinda vaadata saidil Hinnavaatlus.ee.

AM.ee videotega kursis olemiseks soovitame vajutada subscribe