VIDEO: Oodake filmi-Bondi 50. juubeliks eriti magusat Blu-ray kogumikku

 (2)
VIDEO: Oodake filmi-Bondi 50. juubeliks eriti magusat Blu-ray kogumikku
Foto: AFP

Eriti magusa all mõtlen sellist vinget kogumikku, kus kõik valminud ametlikud Bondi-filmid samas karbis kokku saavad. Sest pühendunud kollektsionäärile on selline asi kindlasti tähtis.

5. oktoobril täitub pool sajandit esimese Bondi-filmi "Dr. No" kinodesse jõudmisest.

Kuigi spiooni loonud kirjanik Ian Fleming hindas linaloo pärast vaatamist "lihtsalt kohutavaks", sai sellest piisavalt suur hitt, et sünnitada nüüd juba 23-st filmist koosnev sari. Neist uusim, "Skyfall", saabub vaatajate ette oktoobri lõpus.

MGM ja 20th Century Fox tähistavad juubelit Blu-ray kogumikuga "Bond 50", mis võimaldab esmakordelt kõik senised 22 ametlikku filmi korraga ja ühtses pakendis omandada.

Kogumikus on 23 ketast - üks igale linateosele lisamaterjalidega, lisaks üks plaat pilguheiduga agent 007 maailmale ja kuuele filminäitlejale, kes teda on kehastanud.

Kirsiks fännide tordilõigul on videobloogid "Skyfalli" tegemisest. Karbis on isegi üks tühi koht, kuhu teose tulevane Blu-ray väljalase torgata.

"Bond 50" ilmub müügile 24. septembril Ühendkuningriigis, 25. septembril USAs ja "hiljem samal nädalal" mujal riikides.

Pressiteade ei maini hindu, kuid Amazon võtab eeltellimusi 199 dollari eest. Päris kallis seeria eest, mida suur osa meist ei viitsiks ilmselt enam ükshaaval läbi vaadata.

"Päris" James Bondi poole-sajandi-juubel on tegelikult muidugi juba ammu läbi. Maailm tutvus temaga romaanis "Casino Royale" (1953), kuid esimest filmi tuli oodata veel 1962. aastani.

Lõpetuseks natuke silmailu liikuva pildi kujul:

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.