Uus rakendus: Dinner52 viib Tallinnas sööma

 (8)
Dinner52
Dinner52Foto: ekraanipilt

Eesti rakendus Dinner52 püüab sind välja sööma meelitada. Sisuliselt koosneb rakendus kaartidest, millest igaüks annab mõnes Tallinna restoranis allahindlust.

NB! See ei ole lõunapakkumiste rakendus, kuigi ka sellist äppi oleks hädasti vaja. Nagu nimi viitab, tahab rakendus sind sujuvalt söögikoha põhimenüü juurde suunata, soodus- ja päevapakkumistelt allahindlust ei saa.

Dinner52-l on mitu tugevust. Esiteks sisaldab see päris esinduslikku hulka Tallinna õhtusöögikohti ja toimib seega juba ka käepärase kataloogina.

Esindatud on nii linnaäärekõrtsid, kuhu satub ainult peiedele (Soku pubi), hipsterite kohvikud (Kamahouse, Kukeke) kui ka peened vanalinna kohad (Nevskij, Kuninga). Iga koha juures on kaart, lahtiolekuajad, tutvustus ja isegi menüü.

Rakenduse kujundus on pigem kaunis ja mis peamine, kogu funktsionaalsus toimib sujuvalt ja kiiresti.

Miinusküljele jääb kõigi söögikohtade allahindlus –10%, võib-olla tuleb pikemalt kasutades esile ka pakkumisi, mis mõnda restorani teistest eristaksid.

Samuti on võimalus koguda boonuspunkte, kui lasete rakenduse oma Facebooki kontole postitama – õnneks pole selle kasutamine kohustuslik.

Platvorm: Android, iPhone, iPad
Hind: tasuta