Uuel LG telefonil voldikekraani pole, selle asemel saab olema eraldi lisaekraan

 (6)
Uuel LG telefonil voldikekraani pole, selle asemel saab olema eraldi lisaekraan
Eelmisel aastal tutvustatud LG V40 ThinQ, millel oli viis kaameratFoto: David Becker, AFP

Kuigi hetkel sahistatakse praegu võimalike voldiktelefonide tulekust, ei ole LG veel selle rongi peale hüppamas. Samas aga tahetakse kuidagi konkurentsis püsida - lekked viitavad, et uus võimalik lipulaev tuleb lisaekraaniga, mille soovi korral ühendada saad.

LG peaks kummalist telefoni tutvustama järgmisel kuul toimuval Mobile World Congressil, kuid hetkel pole isegi veel kindel, kas telefon saab au kanda G8 nime, mis viitab, et tegemist on LG lipulaevaga.

Samuti pole palju teada uudse ekraanitehnoloogia kohta - kuidas ikkagi teine ekraan telefoni külge kinnitub, mis otstarve sellel on ning kuidas, kas ja kuhu see kinnitub, on lahtine. The Verge spekuleerib, et tegemist võib olla ümbriselaadse korpusega, millel on sisse ehitatud teine ekraan.

LG on ka varem revolutsiooniliste lahendustega silma paistnud - eelmisel aastal toodi esimese tootjana turule viie kaameraga LG V40, eelmise aasta lipulaeval LG G7-l oli aga ülivali kõlar ning ka teisi märkimisväärseid tehnoloogilisi lahendusi - näiteks värintagasiside valdkonnas.

Nagu öeldud, saame telefoni kohta rohkem teada järgmisel kuul, kui Barcelonas toimub Mobile World Congress mess.

Target