USAs ja Suurbritannias keelati Wii striptiisimäng ära

 (16)
Striptiis pole sünnis?
Striptiis pole sünnis?Kaader klipist

Lapsevanemaid morjendanud arvutimängu, mida kirjeldati fraasiga 'seksikas pidu', ei avaldata USA-s ja Suurbritannias. Mängu väljaandja Ubisoft on väljastamiselt eemaldanud Wii mängu We Dare, peale vastuolulist turustamiskampaaniat, kus propageeriti orgiaid ja alaealiste seksi.

Suurbritannias oli mängule pandud vaid 12+ vanusepiirang ning paljud lapsevanemad olid arvamusel, et mängu sisu ei ole sobilik konsoolile, mis on populaarne peamiselt perede ja teismeliste seas, vahendab Daily Mail.

Mängu treileris on näha kahte noorpaari, kes on pandud erinevatesse seksuaalse alatooniga situatsioonidesse. Hüüdlausega „Mida rohkem sõpru kutsute, seda vürtsikam on mäng!“ promotud mäng oli planeeritud Wii ja Playstation 3 platvormidele ja pidi ilmuma märtsi kuus.

Ubisoft kirjeldas We Dare mängu seksika ja pentsiku peomänguna, mis pakub palju naljakaid ja innovatiivseid ning füüsilisi, mõnikord ülemeelikuid väljakutseid.

Lapsevanemate arvamusel 12+ reitingu saanud mäng uskumatu ja kohutav. Birminghamist pärit 52. aastane Laura Pearson ütles: “Mul on 13-aastane tütar. Kui ta mängiks sellist seksuaalset mängu poistega, oleksin vapustatud. --- See julgustab alaealiste seksi. Video põhimõtteliselt näitab paare vahetamas partnereid ja tüdrukuid suudlemas. Teismelistel ei tohiks olla võimalik kokku puutuda sellist sorti asjadega. --- Nintendo Wii on perekonnale suunatud konsool ja populaarne laste ja noorikute seas. Selline mäng on sobimatu.“

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.