USA-le pinnuks silmas olevad kurikuulsad Anonymouse häkkerid käivitavad oma suhtlusvõrgustiku

 (9)
USA-le pinnuks silmas olevad kurikuulsad Anonymouse häkkerid käivitavad oma suhtlusvõrgustiku
---

Kurikuulsasse grupeeringusse Anonymous kuuluvad häkkerid teatasid läbi oma Tumblr’is asuva ajaveebi, et on otsustanud luua oma isikliku tsensuurist vaba suhtlusvõrgustiku. Uus projekt sai nimeks Anon+ ja on veel arendamisel.

Häkkerid on juba registreerinud oma saidi AnonPlus.com, kuid sellel pole praegu midagi peale teate uuest projektist, arendajate pseudonüümide ja arutelu foorumi linkide. Konkreetseid Anon+’i käivitamise tähtaegu ei teatata, kuid grupp lubab, et see juhtub „lähiajal”.

Teatatakse, et uue suhtlusportaali üheks peamiseks vooruseks teiste ees on seal osalejate täielik anonüümsus. Anon+ saab häkkerite avalduse kohaselt olema mitte ainult Anonymouse pooldajate sotsiaalvõrgustikuks, vaid ka kõigi nende jaoks, kes lihtsalt tahavad seal olla.

Teade töö alustamisest Anon+ kallal ilmus Anonymouse poolt peale seda kui Google eemaldas 16. juulil oma võrgustikust Google+ nende konto Your Anon News. Samuti külmutati häkkerite ühenduse Gmaili postkastid. Grupp kirjutas oma Tumblr blogis, et tegu pole esimese neile ja toetajatele kuuluvate kontode eemaldamisega

Aastal 2011 on Anonymous juba jõudnud organiseerida mitu kõmulist küberrünnakut – muu hulgas õnnestus neil rünnata Bank of America, Visa ja Mastercardi Wikileaksi asutaja Julian Assange’i kontode külmutamise eest. Viimane suurrünnak puudutas Pentagoni ja USA sõjaväelasi kui varastati 90 000 meiliaadressi.

Seotud lood:

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.