ÜLEVAADE: Androidi nutirakendus Do not Disturb

 (10)
ÜLEVAADE: Androidi nutirakendus Do not Disturb
Fotod: ekraanitõmmised

Eelmisel korral kirjutasime ühest toredast programmist, mis ei lase sinul teisi tüüdata. Seekord on lood aga vastupidi – vaatame üht võimalust, kuidas teised sind häirima ei pääseks. Seda enam, et suvi on käes ning me soovime rahulikult rannas puhata, mitte reageerida ülemuselt tulevate kõnede peale.

Sel põhjusel sai välja otsitud ka üks tore programmijupp, mille nimeks on Do not Disturb, kirjutab Photopointi ajaveeb.

Kuidas end mitte lasta häirida?

Programmi tööpõhimõte on äärmiselt lihtne: aktiveeritud olekus lülitab see telefoni hääletu peale.

Ajaperioodi, mil telefon vaigistusrežiimile lülitatakse, saab kasutaja ise valida – mis kellast mis kellani ning mis päevadel seda teha. Näiteks minul on telefon pandud õhtul üheksast hommikul seitsmeni vaikseks ning olen tulemusega väga rahul.

Sellega loomulikult võimalused ei piirdu. Saad lisada lubatud helistajate nimekirja inimesi, kellelt tulevad kõned telefoni siiski helisema panevad. Olgu see siis elukaaslane õhtuti või ülemus tööajal – vastavalt sellele, kuidas vaja on.

Kokkuvõte

Erinevaid analoogseid programme on Play Store'is palju, kuid see on esimene, mis on viisaka ja korraliku kasutajaliidesega. Kasutamine on mugav, silmasõbralik ning loomulikult toimib täpselt nii nagu ette nähtud.

Samas on siin kivi ka Mountain View kapsaaeda – vana Symbian ning uus iOS 6 annavad selle võimaluse vaikimisi. Teisest küljest 0,7 eurot ei ole suur summa kulutada, et rahus öösel magada.

Do Not Disturbi prooviversioon Play Store'is
Do Not Disturbi täisversioon Play Store'is

Fotod: ekraanitõmmised

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!