TEST: Samsungi nutipesumasin AddWash – kas nuti on parem kui tavaline?

 (20)
TEST: Samsungi nutipesumasin AddWash – kas nuti on parem kui tavaline?
Foto: tootja

Kui 1992. aastal esimene nutitelefon välja tuli, ei osanud keegi sellega midagi peale hakata, kuna keegi ei olnud sellistest asjadest undki näinud.

Nüüdseks on tehnoloogia nii kaugele arenenud, et peaaegu kõigil on kodus nutitelerid, nutitolmuimejad ja isegi nutimuruniidukid. Täna võtame luubi alla mõni aeg tagasi välja tulnud Samsungi nutipesumasina AddWash, kirjutab Kuvar.ee.

Mille poolest erineb nutipesumasin tavalisest pesumasinast? Kõige suuremad erinevused võrreldes tavalise pesumasinaga on näiteks need, et kui must pesu on sisse pandud ning masin juba peseb, saab nutipesumasinaga erinevalt tavalisest pesumasinast pesu pesemise ajal juurde lisada.

Teine uudne võimalus nutipesumasinal on see, et pesumasina tööle panemiseks ei pea viibima masina juures. Seda võib teha näiteks õues, või miks mitte ka oma toas raamatut lugedes.

Selle jaoks tuleb oma nutiseadmesse alla laadida Samsungi Smart Home’i äpp. Läbi selle on võimalik muuta pesumasina trummli keerlemiskiirust, vee temperatuuri ning mistahes muid seadeid, mille muutmiseks pidi vanasti minema pesumasina juurde. Läbi Smart Home’i rakenduse on võimalik näha ka seda, kui pikalt masin pesu veel peseb.

Nagu eelnevalt öeldud, on võimalik nutipesumasinasse pesu sisestada ka pesemise ajal. See tuleb kasuks siis, kui kogemata on ununenud mõni sokk või T-särk sisse panna.

Seotud lood:

Pesemise ajal pesu lisamiseks tuleb avada väike luuk, mis asub suurema täiteava ülaosas. Kui luuk on lahti tehtud, jätab masin end nii-öelda ooterežiimile. Pesu lisatud ja luuk kinni pandud, jätkab pesumasin jälle tööd.

Pesemise jaoks on nutipesumasinal 14 erinevat režiimi. Näiteks on üks režiim villase pesu pesemiseks. Kui on tahtmist pesta sünteetilist riiet, siis on ka selle jaoks olemas eraldi režiim.

14 valiku hulka kuuluvad ka musta pesu pesemise režiim, kiirpesurežiim, trumlipuhastamise režiim ja välisriiete režiim.

Üks väga suur pluss nutipesumasinal on eespool olev ekraan, millelt on väga mugav muuta seadeid ja saada hea ülevaade parasjagu aktiveeritud seadistustest. Sellelt saab hõlpsasti määrata trummli keerlemise kiirust, muuta vee temperatuuri ja seadistada teisi parameetreid.

Käesolev masin mahutab kuni 8 kg musta pesu. Trumli maksimaalne keerlemiskiirus on 1400 pööret minutis, millest piisab täielikult.

Pesumasin kaalub 61 kg ning kui rääkida mõõtudest, siis see on veidi liiga lai. See ei pruugi mahtuda paljudesse majapidamistesse ära, eriti kui on tegemist kortemajaga.

Kuid üks huvitav ja naljakas omadus nutipesumasinal on see, et pärast pesu pesemise lõpetamist hakkab see muusikat esitama, mis kestab pool minutit.

Loe täisteksti ja vaata rohkem pilte saidil Kuvar.ee!