TEST: Logitech M525 juhtmeta laserhiir

 (12)
TEST: Logitech M525 juhtmeta laserhiir
Foto: Digitest.ee

On hiired ja on tõelised hiired. Logitech M525 kuulub kahtlemata tõeliste hulka. See on juhtmeta laserhiir, mis võimaldab kiiret ja täpset tööd pika kasutusajaga.

Olles varem kokku puutunud Logitechi juhtmeta hiirtega, ootasin ka sellelt kõrget taset. Minu ootused said ka igati täidetud, vahendab Digitest.ee.

M525 omab stiilset punase ja valgega välimust. Hiire kuju on minu käele ülimalt ergonoomiline nii kõrguse kui ka laiuse poolest. Nupud paiknevad täpselt sõrmede all, klikkimine on kerge ja kiire, samuti on rullik väga mugav.

Kui juba rullikust juttu tuli, siis ka see pole tavaline, millega enamus inimesi harjunud on. M525 rullikul on tunduvalt sujuvam vabajooks kui tavalistel hiirtel, millel käib kerimine astmeliselt. Tänu sellele on liikumine sujuvam, täpsem ja ühtlasi kiirem. Rullik omab ka Back/Forward funktsiooni, liikudes vasakule ja paremale. Taaskord üks tore asi, mida võiksid omada kõik arvutihiired.

Kui välimus on üle käidud, tuleb piiluda sisse. Põhja all on avatav luuk, mis avab vaate sisemusse. Hiir töötab kahe AA suuruses aku või patareiga (patareid on komplektis kaasas). Tootja lubab koguni kuni kolmeaastast kasutusaega. Kui reaalne see on, jääb igaühe enda testida.

Varasemast kogemusest ühe teise Logitechi juhtmeta hiirega võin väita, et patareid kestsid igatahes mitu kuud. Hiire sisse käib mugavamaks transportimiseks ning hoidmiseks ka nanosuuruses saatja.

Olles M525 nädalakese kasutanud, oskan sellest vaid kiidusõnu jagada. Hiir on väga mugav ja täpne, seda paljudel erinevatel pindadel. Proovisin nii tavalist lauda, A4 paberit laual, diivanit ja omaenda põlve. Kõikjal saab ilusti asjad tehtud. Tavaline optiline hiir jääks ilmselt mõnes kohas hätta, kuid laser tagab täpse töö kõigil juhtudel.

Minu poolt hindeks 10/10.

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.