Teadlane: lõbutüdrukuid asendavad varsti robotid!

 (80)
Teadlane: lõbutüdrukuid asendavad varsti robotid!
Foto: AFP

Raha eest seksi müümine on mitmes mõttes kahjulik amet nii füüsiliselt kui ka psühholoogiliselt. Et nõudlus ei lase aga pakkumisel surra, võib Uus-Meremaa teadlaste hinnangul olla toimiv lahendus... robotprostituutide kasutuselevõtt.

Uus-Meremaal asuva Victoria ülikooli professorid esinesid ennustusega, et juba kolmekümne aasta pärast asustavad Amsterdami kuulsat Punaste Laternate linnaosa robot-, mitte luust ja lihast lõbutüdrukud, vahendab CNET.

Professorid Ian Yeoman ja Michelle Mars täpsustavad kirjastöös "Robots, Men and Sex Tourism", kuidas nad seda kõike ette näevad.

Inglise keeles esialgu kõlava terminiga prostibot ristitud lõburobotid valmistatakse bakterite levikut tõkestavast materjalist; neid ka loputatakse inimeste kehavedelike jääkidest puhastamiseks. (Ilmselt ei pea selleks inimtöötaja sekkuma.)

Silmapaistvalt kena välimusega roboprostituudid hävitavad nende sõnul ruttu inimkaubanduse selle haru, mille tõttu sajad või tuhanded noored neiud Ida-Euroopas ja mujal päise päeva ajal kaduma lähevad. Teadlased usuvad, et kliendid võivad prostibottidesse isegi armuda.

Nad ei ennusta aga robotite pakutavate teenuste võimalikke hindu.

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.