Täna on see päev: uus rekordkallis juubelitelefon iPhone X jõudis Eestisse

 (75)
Iphone X üleandmine Brigitte Susanne Hundile
Täna hommikul sai uue iPhone Xi omanikuks raadiosaatejuht Brigitte Susanne Hunt. Vasakul Heiti Kender Valgest Klaarist.Foto: Tiit Blaat

Täna saavad esimesed Eesti ettetellijad kätte Apple`i sellesügisese tippsaavutuse - telefoni iPhone X, mis loodi ikoonilise seadme kümnenda sünnipäeva puhul.

Täpsemalt saavad telefoni kätte need ettetellijad, kellele seda jätkus - uut iPhone Xi saadetakse iga regiooni peale esialgu teatud piiratud kogus.

Muidugi ei puuduta tänane päev ainult Eestit, vaid kõiki paiku üle maailma, sest 3. november ongi ametlik müügiga alustamise päev. Seda, millal iPhone X ettetellimisfaasist tavalisse letimüüki jõuab, on veel vara prognoosida. Fortele on pakutud, et see võiks juhtuda näiteks kolme nädala pärast. Ette sai telefoni tellima hakata alates 27. oktoobrist.

Nagu Forte mõni päev tagasi kirjutas, paistab Apple'i nutitelefonide juubelimudel silma mitme asja poolest, mh sellega, et see on kalleim iPhone, mis seni ilmunud (mõeldud on baashinda).

Forte kirjutas, et X maksab USA-s vastavalt 64 või 256 GB andmeruumile 999 või 1149 dollarit. Eestis vastavalt 1149 või 1349 eurot. Nii Valge Klaari kui Elisa veebipoodides on telefonid just sellise hinnaga müügil, mõlemal puhul on tegemist ettetellimisega.

iPhone X-ga kaasnevatest uuendustest ja omadustest saab lugeda Forte paari nädala tagusest loost, mille leiab siit.

Apple iPhone