Sumomees Baruto järgmine äriprojekt on seotud ta salahobi - krüptovaluutaga

 (43)
Kaido Höövelson Pajusti kodus
Kaido HöövelsonFoto: Priit Simson

Eesti kuulsaim sumomaadleja, Kaido Höövelson alias Baruto on krüptovaluutadega tegelenud juba mõnd aega. Nüüd on mees aga hobist ka töö teinud ning on oma koha leidnud Lenderiumi-nimelises krüptotagatisel laenudega tegelevas idufirmas.

Baruto tõdeb, et on krüptovaluutadega küll juba mõnd aega tegelenud, kuid ei avalikusta, milliseid valuutasid ta ostnud või millises mahus. "Olen sinna raha paigutanud, kuid ei kauple nendega," ütles Höövelson. "Ostan erinevaid, mõned töötavad, mõned mitte."

Uut töökohta kommenteerides jääb Höövelson napisõnaliseks, kuid Baruto tuntus Tõusva Päikese Maal võib näidata, et ettevõtte soov on äritegevust laiendada just Jaapanis. "Eks neid jutte, kuhu laieneda, ole olnud meil erinevaid," ütles Höövelson ise. "Andke aega atra seada." Ettevõtte lehel on mehe rolliks märgitud international relations ehk rahvusvahelised suhted.

Lisaks krüptoärile tegeleb Höövelson ka muu äriga, näiteks kasvatab ta veiseid ja pühvleid ning peab puhkemaja. Lisaks kuulub ta mootorsõidukite õlide, filtrite ja varuosadega varustamisega tegeleva Jõgeva ettevõtte Autoagri juhatusse

Target