SOOVITUS: Kuidas valida parim sammuloendurit?

 (11)
Sammulugeja raadioga
Sammulugeja raadioga

Kevad on aeg, mil keha ja vaim vajavad toonust, et uuesti õitsele puhkeda. Parim viis energiataseme tõstmiseks ja tervise korrashoidmiseks on sport värskelt tärkavas looduses. Erinevate uuringute tulemusena on teada, et tervisliku elustiili harrastajad peaks päevas tegema minimaalselt 10 000, uuemate uuringute järgi lausa 15000 sammu. Mitu sammu Teie päevas teete? Kas teate?

Kui ei, siis soetage julgelt endale sammulugeja ehk sammuloendur. Sammulugeja on väike ja kompaktne ning töökaaslased ja kodused ei pruugi üldse tähelegi panna, et kannate puusal sellist vahvat tehnikaime.

Kui enda sammude lugemine tundub üksluine, kinkige sõpradele- töökaaslastele samuti sammulugeja ja korraldage võistlus- kes astub päevas 10 000 sammu või rohkem. Iga võistlus tekitab hasarti ja iga rohkem astutud samm parandab Teie tervist ja annab parema tuju.
Euronicsis on hea valik erinevaid sammulugejaid. Kõiki neid iseloomustab lihtne kasutus ning kompaktsus.

SOOVITUS: Enne ostu sooritamist mõelge, mis on sammulugeja juures Teie jaoks kõige olulisem. Kas soovite näha vaid astutud samme või peaks sammulugeja pakkuma muudki põnevat - näiteks läbitud kilomeetreid, kulutatud kaloreid või võiks temaga kuulata ka raadiot.

Silva 56012-3 (9,90 €) on mõnusalt väike sammulugeja. Kasutamine lihtsamast lihtsam. Eemaldage kile patarei vahelt, kinnitage lugeja vööle ning sammude lugemine võibki alata. Komplekti kuulub ka turvarihm, mille saab kinnitada vöö külge välistamaks sammulugeja kadumist.
Silva 56042 (13,50 €) on lõbus rohelist värvi sammulugeja. Samad omadused, mis eelneval, kuid seda lugejat saab kanda ka kaelas.
Need kaks toodet sobivad inimesele, kes soovivad näha vaid seda, mitu sammu nad päevas teeb.

Järgmine grupp on sammulugejad, mis on oma võimaluste poolest funktsionaalsemad. Need tooted suudavad näidata lisaks sammudele ka läbitud distantsi. Seadistage menüüst oma keskmine (näiteks 55 cm) sammu pikkus, asetage toode vööle või kaela ning sammulugemine võib alata.

SOOVITUS: Keskmise sammu väljaarvutamiseks astuge järjest 10 sammu, seejärel mõõtke ära läbitud vahemaa ja jagage saadud tulemus 10-ga. Nii saate teada oma keskmise sammu pikkuse.

Silva mudelid 56043 ja 56043-2 mõõdavad ära nii sammud kui ka läbitud vahemaa. Värvidest saadaval klassikaline valge ja taevasinine sammulugeja. (16,90 €)

Kõige enam võimalusi pakub sammulugeja, kus lisaks sammudele ja läbitud distantsile, saate jälgida ka põletatud kaloreid ning peal on olemas ka taimer. Üks väike tähelepanek- kaloritepõletamist ei saa võtta päris 100% tõena, kuna kehakaalunäitu saab paika panna vaid 5 kg-ste vahedega.
Silva 56044 (19,90 €) näitab ära Teie astud sammud, läbitud vahemaa, põletatud kalorid ja ka kulutatud aja. Kasutamine on lihtne. Pange paika oma kehakaal ja seadistage sammu pikkus, asetage lugeja vööle (komplektis kinnitusklamber) või riputage kaela ning toode ongi kasutamiseks valmis. Värvitoonidest saadaval lustakas roosa ning tagasihoidlik must.

SOOVITUS: Täpseima tulemuse saamiseks kinnitage sammulugeja vööle vertikaalselt mitte kaldu.
Iga sammu registreerimiseks on lugejale sisseehitatud väike pendel, seega kui kuulete astumisel klõpsuvat heli, siis ärge ehmatage- lugeja ei ole katki vaid teeb usinasti oma tööd. Hoidke oma väikest abilist, sest ta ei ole löögi ega veekindel.

Euronicsi valikust leiab ka raadioga mudeleid, millega saab kuulata muusikat või hoida end kursis päevauudistega.
Canyon CN-DPM (13,90 €) loeb samme, arvutab läbitud distantsi ning põletatud kaloreid ja saab kuulata ka raadiot. Seadistamisel kindlasti sisestada mõlemad patareid, mis on komplektis.

Kellel aga raadiost vähe on ja soovib sportimisel kuulata oma lemmikmuusikat, peaks soetama hoopis Appel IPod Nano mp3 mängija. Saadaval 8 ja 16 GB mäluga, erinevates värvitoonides, hinnad alates 159 €. Tootele on sisse ehitatud sammulugeja, lisaks näitab kalorite põletamist ja sportimisele kulutatud aega. Olemas on loomulikult ka raadio. Saadaval mitmes erinevas värvitoonis.

Nii et sammulugejad vööle, sära silmadesse ja minge üksi või koos lähedastega kevadet nautima!

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.