Samsung Galaxy Xcover 2 saabub Eestisse märtsis

 (16)
Samsung Galaxy Xcover 2 saabub Eestisse märtsis
YouTube

Kui Nokia kunagiseid kõnetorusid on rahvasuus nimetatud “tankideks” ja võrreldud erinevate tööriistadega, siis tänapäevastele nutitelefonidele soovitatakse sageli kaitsekorpuste ja -kilede hankimist. Milleks … küsib Samsung ja toob meieni robustse Galaxy Xcover 2 nutitelefoni.

Xcover 2 on mulluse mudeli järeltulija ning lisaks IP67 sertifikaadile (mis tähendab, et telefon võib 1 meetri sügavusel vees olla kuni pool tundi) on parendatud pea kõiki tehnilisi näitajaid, vahendab kahvel.ee.

Värskel Samsungil on 4-tolline WVGA TFT ekraan, kahetuumaline 1GHz protsessor, 1GB operatiivmälu, 5-megapiksline tagumine ning VGA resolutsiooni pakkuv eesmine kaamera. Tarkvaralise poole pealt paistab silma Android 4.1 Jelly Bean ning neutraalseid emotsioone tekitab TouchWiz kasutajaliides.

149 grammi kaaluva Xcover 2 aku mahutavus on 1700mAh ning telefoni enese mõõtmed 130.5 x 67.7 x 12 millimeetrit. Erinevate antennidega uus telefon koomale ei hoia. 14.4Mbps allalaadimiskiirust võimaldab HSDPA ja 5.76Mbps üleslaadimise jaoks on olemas HSUPA. Samuti leiab loetelust tavapärase WiFi b/g/n kui ka Bluetooth 4.0. Orienteerujatele on abiks aga GPS ja GLONASSi tugi.

Seotud lood:

Samsung Galaxy Xcover 2 jõuab Eestis müügile juba märtsis ning seadme hinnaks kujuneb 299 eurot.

Allikas: Samsung