Roccat Skeltr on klaviatuur, mis suhtleb sinu nutiseadmetega


Saksa maineka vidinatootja Roccati klaviatuuriosakond on valmis saanud järjekordse meistriteose, mis on sedapuhku nutikam kui ükski hetkel poelettidel olev klaviatuur.

Roccat Skeltr suudab ühendust pidada kasutaja nutiseadmega, olgu siis telefoni või tahvelarvutiga, kirjutab Photopointi ajaveeb.

Skeltr on varustatud nägusa ja minimalistliku universaalse dokiga, mis peaks sobima kõigi müügilolevate tahvlite ja nuhvlitega. Lisaks dokile ühendab nutiseadet klaviatuuriga sinihambaühendus või vajadusel ka kaabel.

Klaviatuuril on erinevad füüsilised klahvid näiteks telefonikõnele vastamiseks ja selle suunamiseks mänguri kõrvaklappidesse, telefoni tekstisisestuse aktiveerimiseks, nutiseadmes oleva muusika kuulamiseks ning nutiseadmes Roccat Swarmi rakenduse aktiveerimiseks.

Foto: tootja
Seotud lood:

Lisaks klaviatuuri taustavalgustusele on Skeltri vasakus ja paremas otsas värvilised valgusallikad, millede funktsioon jääb esialgu hämaraks.

Klaviatuuril on veel eemaldatav randmetugi ja tühikuklahvi all kolm mugavat pöidlanuppu, mis kindlasti rõõmustavad nii mängureid kui ka klaviatuuriga töötegijaid.

Saadaval saab Roccat Skeltr olema juba sel sügisel, alustades septembrist.