Pokémon Go tühjendab nutiseadme akut? Need on neli parimat akupanka jahi pikendamiseks

 (10)
Pokémon Go tühjendab nutiseadme akut? Need on neli parimat akupanka jahi pikendamiseks
Foto: blog.photopoint.ee

Pokémon Go nutimäng võib ka parima telefoni aku paari tunniga tühjendada.

On mitmeid kasulikke nippe, kuidas mänguaega pikendada. Näiteks kestab aku kauem, kui ekraaniheledus maha keerata, heli vaigistada, taustarakendused, Bluetooth ja wifi keelata või lülitada rakenduse seadetest sisse “battery saver” režiim. Akut aitab säästa ka see, kui väldid mängus selliseid toiminguid, mis väga vajalikud pole, kirjutab Photopointi ajaveeb.

Kõik need meetodid on aga vaid hädapäraseks ajapikenduseks. Kõige tõhusamaks lahenduseks aku tühjenemise vastu on ikka ja ainult kaasaskantav akupank. Pistad selle taskusse, ühendad telefoniga ning ei pea enam akuprotsente jälgides närveerima.

Pokémon Go mäng seab akupangale kaks olulist kriteeriumit: esiteks võiks akupank olla selline, mida on hea taskus kandes telefoniga ühendatuna hoida. Teiseks võiks akupank olla keskmiselt suurema mahtuvusega, et nutiseade vajadusel ka terve päeva kestaks.

Valisime Photopointi akupankade seast välja neli parimat mudelit, mis Pokémon Go mängijale kõige paremini sobida võiksid. Siit tulevad:

Platinet'i akupank 10 000 mAh

Seotud lood:

See akupank on mõõtmete poolest üsna paksuke, kuid see-eest väga hea mahtuvuse ja hinna suhtega. 10 000 mAh mahtuvus tähendab, et näiteks iPhone 6s nutitelefoni saab selle akupanga abil täis laadida peaaegu kuus korda järjest.

Sellise mahuka akupangaga püüad pokémone kasvõi terve päev otsa. German näitab seda akupanka videos lähemalt:

Platinet'i alumiiniumkorpusega akupank 10000 mAh

Selle akupanga mahtuvus on täpselt sama mis eelmisel. Erinevus seisneb siin korpuses. See on õhem ja mahub seega paremini näiteks teksapükste tagataskusse või mujale. Plastiku asemel on korpus metallist ja selle pind pärlendab ilusasti valguse käes.

Lameda korpuse tõttu on seda akupanka mugav ka näiteks laiema nutitelefoni all hoida nii, et kõrvalised isikud ei pruugi arugi saada, et sa nutitelefoni käes hoiad. Vaata seda akupanka videost:

Platinet akupank “Leather” 6000 mAh

Leatheri-nimeline akupank on eelmistest märksa väiksema mahtuvusega, kuid võimaldab sellegipoolest keskmist nutitelefoni täis laadida ligikaudu kolm korda järjest. Tagasihoidlikumatele Pokémon Go mängijatele peaks sellestki täitsa piisama.

Boonusteks on selle akupanga juures hästi õhuke disain (hea suvel õhema riietusega kaasas kanda) ja tavalisest efektsem välimus. Video kah:

Platinet akupank 20 000 mAh

See on akupankade hiiglane. 20 000 mAh mahtuvusega akupank on kasulik pikematel matkadel – siis, kui on oht, et mitu päeva järjest vooluvõrgu lähedale ei satu.

Nutitelefoniga Pokémon Go'd mängides pole see akupank ehk kuigi optimaalne. Lausa kohustuslik on see aga neile, kes pokémone tahvelarvuti abil püüavad. iPad Mini 2 tahvelarvuti aku mahtuvus on näiteks 6470 mAh – seda saab selle akupangaga täis laadida umbes kolm korda järjest.

German näitab lähemalt: