Põhjamaade suurimaid idufirmade festivale Slush jääb tänavu ära


Põhjamaade suurimaid idufirmade festivale Slush jääb tänavu ära
Foto: AM.ee

Koroonaviiruse epideemia hakkab mõjutama juba ka sügisesi suursündmuseid.

Põhja-Euroopa ühe suurima startup-festivali Slush korraldajad otsustasid, et sel aastal jätavad nad megasündmuse Helsingis kõige lörtsisemal aastaajal ära ning keskenduvad muudele tegevustele, et startup-kogukonda ühendada, kirjutab AM.ee.

Põhjuseid on kaks. Esiteks pole teada, kuidas ja kuhu epideemia sügisel areneb. teiseks aga on paljud toetajad ning idufirmad ise saanud tohutu majandusliku löögi seoses karantiini ja eriolukordadega pea kõigis Euroopa riikides.

Slushi korraldajad otsivad praegu uusi lahendusi, et investorid ja startup'id kokku viia ning koostööd sobitada iga päev, mitte ainult paaril päeval aastas.

Seega sel sügisel ei ole pimedasse ja niiskesse Helsingisse ilmselt asja. Tuleb oodata 2021. aasta üritust, mille toimumiskuupäevi pole veel välja hõigatud.

Loe ka Slush 2019 kokkuvõtet

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!