Pipedrive vahetas juhti, äritulemusi ei avalda


Pipedrive
PipedriveFoto: Pipedrive

Eestlaste loodud ja New Yorgi peakontoriga müügitarkvaraettevõte Pipedrive Inc vahetas välja juhatuse esimehe, majandustulemustest ettevõte rääkida ei taha.

Ettevõtte uueks juhiks saab senine äritarkvaraettevõtte Zoho president Raj Sabhlok, kes vahetab välja Pipedrive'i kaasasutaja ja senise juhi Timo Reini. Timo Rein ise saab juulist ettevõtte nõukogu esimeheks, varem oli see positsioon ettevõttes sootuks täitmata. Raj Sabhloki asub tööle Tallinnas.

Pipedrive edastas juhivahetuse teate pealkirjaga „Kasumlik Pipedrive saab 10. sünnipäevaks uue tegevjuhi". Kui Forte palus ettevõttel sõna „kasumlik" numbritega kirjeldada, jäid viimased paraku tulemata.

„Konsolideeritud finantsnumbreid me ei avalikusta, kuid oleme paari kuu tagusest ajast tublisti taastunud. Meie igakuised jooksvad tulud on jõudmas eriolukorra-eelsele tasemele ning iganädalased numbrid peegeldavad kasvutrendi jätkumist," kõlas Timo Reini kommentaar.

Kui vaadata Pipedrive Inc Eesti tütarfirma - ehk OÜ Pipedrive - majandustulemusi, siis teenis ettevõte 2018. aasta majandusaruande kohaselt 31,8 miljoni eurose müügitulu juures 1,5 miljonit eurot kahjumit. Eesti üksuses töötab hetkel 400 inimest.

Pipedrive on kümne tegevusaasta jooksul kaasanud ligikaudu 90 miljonit dollarit investeeringuid.

Ettevõtte ingliskeelse teate kohaselt on tal lisaks New Yorgile kontorid veel Floridas ja „mitmel pool Euroopas".