PÄEVA VIDEO: uus Batman ja vana Robin

 (2)
PÄEVA VIDEO: uus Batman ja vana Robin
Foto: Warner Bros. / DC / Legendary / Syncopy

Batmani naasmine suurele ekraanile on lähedal. Kaks ja kolmveerand tundi vältav "The Dark Knight Rises ("Pimeduse rüütli taastulek") jõuab Eesti kinodesse 27. juulil.

Selle tähistamiseks sobib hästi tänane video, kus uue Batmani kõrvale on sobitatud Robin, kes oleks justkui ajamasinaga 1960ndatest põgenenud.

Asi pole ainult välimuses, vaid ka käitumises. 60ndate Robin hoiab käsi puusas, teeb peresõbralikku nalja ja sobib palju paremini koomiksisse kui filmi.

Lõpetuseks tuleb ära märkida, et "Pimeduse rüütli tagasitulekus" Robin siiski puudub, kuigi järgnevas klipis kasutatakse materjali, mis paistab sealt pärinevat.

Ju siis viimaste süngete Nahkhiirmehe-linalugude tegijad ei leia võimalust, kuidas Batmani ustav abiline pahaendelise õhustikuga sobitada. Seni näeb teda ekraanil eelkõige Batmani juhtumiste
peresõbralikemates variantides.

Ajaliselt viimane filmi-Robin oli Chris O'Donnell, kes seikles teostes "Batman Forever" ("Batman igaveseks", 1995) ja "Batman & Robin" ("Batman ja Robin", 1997).

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.