NüviCam LMTHD: Garmini uue GPSi sees on ka pardakaamera

 (10)
NüviCam LMTHD: Garmini uue GPSi sees on ka pardakaamera
kahvel.ee

Kui YouTube’i otsingusse “best of dash cam” toksida, jagub meelelahutust terveks päevaks. Kui need videod panevad ka teid mõtlema sellise seadme ostu peale, siis äkki nüüd on õige aeg kätte jõudnud. Garmini uus GPS sisaldab pardakaamerat, mis pakub konkurentidest rohkem funktsioone.

Vahendab Kahvel.ee

Toote nimi on nõmedalt pikk Garmin NüviCam LMTHD ning hinnaks kujuneb tal orienteeruvalt 399 dollarit. GPS ja sellega seonduv on Garmini toodetele omaselt korralik ning väga mõtet sellele poolele keskenduda pole. Pigem on oluline NüviCami tagakülg.

Alustuseks on seade magnetitega oma jala küljes, mis teeb ta akna küljest kergemini eemaldatavaks. Hea piirkondades, kus pole just turvaline ise eemal olles seadet autosse jätta.

NüviCami kaamera mitte ainult ei salvesta nähtut, vaid ka koordinaate, kellaaega ja kiirust, et õnnetuse puhul oma süütust veelgi kergem tõestada oleks. Lisaks suudab seade jälgida ees sõitvaid autosid ning jooni teel. Kui juht sõidab eesolevale autole liiga lähedal, või kaldub unisena tee pealt maha, annab seade sellest märku, et juhi tähelepanu äratada.

Lisana on võimalik soetada BC 30 tagurduskaamera, mis pikema sättimiseta NüviCami ekraanile pilti saata oskab.