Motorola tipptelefonid saavad purunemiskindlad ekraanid

 (16)
Täiendatud!
Motorola tipptelefonid saavad purunemiskindlad ekraanid
Motorola Droid Turbo 2 (Foto: tootja)

Kui Wikipediat uskuda, saabus 27. oktoobril USAs turule Motorola uus kallima otsa nutitelefon Droid Turbo 2. Tootja turundab seda kui maailma esimest purunemiskindla ekraaniga telefoni.

Motorola julgeb säärase tiitli oma seadmele välja jagada ShatterShieldi tehnoloogia kasutamise tõttu, mis tähendab ekraani tugevdamist viie eri põrutuskindla kihiga.

Motorola garanteerib ShatterShieldiga seadme puhul, et neljaaastase garantiiaja jooksul ekraan ei purune, mõrane ega lagune ning säilitab algse puutetundlikkuse. Või siis saab selle lasta tasuta välja vahetada.

Mis veel toredam, Motorola kui ShatterShieldi tehnoloogia omanik lubab seda kasutada ka oma teistes tulevastes telefonides.

Kuna uus asi muudab aga seadmed kallimaks, tugevdatakse selle abil ainult tippmudeleid, mille puhul nagunii keegi odavat hinda ei eelda.

Kes ei telli endale välismaalt Droid Turbo 2, vähemalt USAs saab selle ainult Verizoni lepinguga, peab siis ootama, kuni Moto mingit järgmist tipptelefoni esitleb...

[HILJEM LISATUD] Motorola toob Droid Turbo 2 teistes riikides välja nime all Moto X Force.

USA järel ilmub see novembri keskel müügile Ühendkuningriigis, hindadega 499 ja 534 naela (vastavalt salvestusruumi suurusele, mida on 32 või 64 GB).