Mobiilne vabadus vaadata suvel õues filme

 (20)
Mobiilne vabadus vaadata suvel õues filme
foto: Euronics---

Kaasaskantava DVD mängija aeg on käes. See on on asendamatu kaaslane kõigile neile, kes armastavad vaadata filme, pilte ja kuulata muusikat maal metsas ja ka reisil olles. Vidina teeb eriliseks see, et ta on valmistatud võimalikult väiksemõõtmelisena, et teda oleks lihtne kaasa võtta, reisikohvrisse torgata. Tootevalik on lai- mängijaid on võimalik saada erinevates suurustes 7-10,2 tollise ekraaniga ning juhul kui vaja ka 2 ekraaniga. Keskmiseks kaaluks on 0,7-1,3 kg ning ekraan mängib väga kvaliteetset pilti.

On olemas suletava kaanega- nagu väike sülearvuti, pööratava ekraaniga- et mitu inmest saaks korraga näiteks lennureisidel filmi vaadata ning ka jalapeal seisev mängija- viimast on eriti hea panna hotellitoas riiulile ja vaadata kogu perega näiteks just äsja tehtud reisipilte. Sisseehitatud aku eluiga on alates soodsaimast variandist miinimum 2,5 tundi lõpetades üle 5 tunni mängivate esindajatega, teatab Euronics.

Enamikest komplektidest võib leida 12V autolaadija ning mugava ja käepärase puldi. Natukene kallimad komplektid sisaldavad ka auto esiistme kinnitusi.
Kaasaskantavate DVD mängijatega saab saab enamjaolt vaadata DVD ja CD plaatidelt erinevaid pildiformaate nagu JPEG, WMA ning DivX.

Lisaks on osadel mängijatel USB liides mis võimaldab taasesitada väliselt mäluseadmelt muusikat, pilte või filme.

Oled Sa reisihuviline filmielamuste nautleja või mitte, kuid kindlasti on antud toote üheks suurimaks kasutajaskonnaks lapsed ja nende vanemad.
Alanud suvine puhkuste hooaeg, kus kodused pikad õhtutunnid teleka ees on asendunud pikkade autosõitude ning grillimisega võivad vanematele ju põnevad ja meeleolukad olla, kuid lastele, kes ei püsi pudeliski paigal on need pikad sõidud ja suurte inimeste peod sageli tüütud ja igavad.

Vältimaks auto tagaistmel toimuvat rüselust ja või lihtsalt tüdimusest tekkivaid jonnihooge, on nüüd alati võimalus kinnitada väike kompaktne mängija auto esiistme külge, ühendada külge vajadusel isegi 2 paari kõrvaklappe ning anda oma väikestele pereliikmetele võimalus veeta oma aega põnevate filmide ja piltidega. Kindlasti küsite, aga mul on ju sülearvuti- milleks peaksin ma siis veel lisaks ostma sellise vidina.

Kuid mis saab siis kui Teie armas jõnglane valab oma limonaadi teie läpakale- tõenäoliselt seda arvutit enam ei saa kasutada ja selle maksumus lisaks oluliste failide kaotusele tuleb tunduvalt kallim.

Lisaks pakub Philips juhul kui peres on rohkem lapsi 2 ekraanilist mängijat- kinnita vaid mõlema lapse ette esiistme seljatoele mõlemale ekraan ja rahulik reis või õhtupoolik saabki jätkuda.

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!