Mida teha, kui krokodill mobiiltelefoni alla neelab?

 (18)
Mida teha, kui krokodill mobiiltelefoni alla neelab?
AP

Dnipropetrovskis Ukrainas juhtus selline õnnetu lugu, et naine hakkas akvaariumis krokodilli pildistama, aga kukutas selleks kasutatud Nokia mobiiltelefoni vette, ja kroko neelas seadme alla.

Hoone töötajad ei tahtnud naist esialgu uskuda, et krokodill kugistaks mobiiltelefoni alla, aga siis hakkas suur roomaja helisema.

14-aastane krokodill Gena võib seda tegu kahetseda, sest ta pole juba neli nädalat söönud ega (parema väljendi puudumisel) kakal käinud, ning paistab rahutu, kurb ja depressiivne. Ta ei liigu ega uju eriti, ega mängi enam ka kolme kaaskrokodilliga, kuigi on liidrikohal.

Rimma Golovko sirutas käe mobiiltelefoniga välja ja lootis enda sõnul väga põneva pildi jäädvustada, aga ei saanud hakkama.

Arstid püüdsid Genat rõõmustada tavapärase kord nädalas antava sea- või loomaliha portsu asemel elusa vutiga, kelle kehasse oli süstitud vitamiine ja kõhulahtistit. Kroko kägistas ühe linnu surnuks, aga ei söönud seda ära.

Järgmiseks plaanitakse Genat röntgeni all uurida, kui ta endiselt sööma ei hakka. Telefoni kirurgiline eemaldamine on viimane võimalus, sest haav paraneks alles kolme nädalaga ja protseduur on ohtlik nii loomale kui ka arstidele.

Kõik sõltub, kus telefon kehas asub, arstid tunnistavad, et neil pole nii suurte loomadega töötamisel eriti kogemusi.

Nisanäpne Golovko ei loodagi telefoni kasutuskõlblikuna tagasi saada, ent loodab SIM-kaardilt siiski oma hinnalised fotod ja kontaktid kätte saada. (Võimalik, et Ukrainas on kasutusel uudsed SIM-kaardid, mis võetud pilte talletavad?!)

Jälgi Forte uudiseid ka Twitteris!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.