Mida kõike nad välja ei mõtle: Samsung muutis ka pesumasina nutika(ma)ks!

 (23)
Mida kõike nad välja ei mõtle: Samsung muutis ka pesumasina nutika(ma)ks!
Foto: tootja

Sellel nädalal jõuab Eestis müügile Samsungi pesumasin WW9000, mida saab juhtida WiFi kaudu nutitelefoni abil.

WiFi-ühendus võimaldab nutitelefoni abil pesumasinat sisse lülitada, selle tööd peatada ning saada ülevaadet pesuetappidest ja teateid pesutsükli lõpetamisest.

Tavalisest "nutikam" pesumasin on varustatud 5-tollise puutetundliku värvilise ekraaniga, millelt juhitakse pesumasina tegevust.

Erinevad pesutsüklid kuvatakse ekraanile värviliste piltidena ning need on selgesti arusaadavad, mistõttu ei ole tarvis lugeda alati pesutsükli nime.

Sama lihtne on ka salvestada "lemmiktsüklit" – tuleb ekraanil tähekujulist märki vajutada ning pesumasin jätab salvestatud režiimi meelde.

Foto: tootja

Eriliseks muudab pesumasina veel lahendus Auto Optimal Wash, mis kogub nelja sensori abil pestava pesu kohta informatsiooni ning valib vastavalt sellele sobiliku pesutsükli.

Seotud lood:

Näiteks arvutab masin välja pesu koguse, määrab määrduvuse astme ning otsustab kõige optimaalsema pesutsükli – valib temperatuuri, loputustsükli ja tsentrifuugi kiiruse ning seejärel lisab automaatselt õige koguse vett, pesuainet ning loputusvahendit.

Sisse ehitatud EcoBubble -mulligeneraator aitab lahustada pesuvahendit ning loob rikkaliku vahu, mis liigub läbi riidekiudude kiiremini ja peseb materjali tõhusalt ka jahedas vees.

Kui pressiteadet uskuda, säästab see energiat ja kangast, tagades riietele pesu järel ilusama välimuse.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.